Magie Penez, Milostna Magie & Kouzlo Zdravi

Rituál na Vánoce

Rituál na Vánoce

Rituál na rozloučení se & novoroční přání


Vianoce
Tenhle rituál budete dělat následující 3 dny: 24.12.2019, 25.12.2019 a 26.12.2019.

Každý z těchto 3 dnů se podívejte na jeden z námi doporučených duchovních filmů. Najdete je na této stránce: Duchovní filmy. Když film skončí, tak udělejte tento pentagramový rituál.

Následne meditujte při 1 zlatí svíčce. Potom si napíšte na list papířu veci, s kterými sa chcete rozloučit. Každý deň tam neco dopište. To znamená, že tyhleto veci si budete spisovať títo 2 dni - 24.12.2019 a 25.12.2019. Na třetí den, tedy 26.12.2019, tento lístek spálíte v nějakém starém hrnci. Musíte dávat dobrý pozor na to, abyste nic nespálili a nezpůsobily jste požár. Hrnec už pak pravděpodobně nebudete moci použít na nic jiného (můžete si ho nechat na případné další rituály).

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Číst víc...

Rituál na rozloučení se s mrtvým

Rozlúčkový rituál

Postup a zásady rituáluRozlúčkový rituál
Účel:
Postup a zásady rituálu zaměřeného na negativní projevy duší lidí, které se po smrti fyzického těla vracejí zpět mezi své blízké a nedokáží přejít do světla.

V případě, že důvodem negativního projevu je konkrétní vracející se duše (člověk), která po smrti nedokáže najít klid, můžeme použít následující rituální postup.

Postup rituálu:

1. Rituál se začne standardním způsobem vytvořením ochranného kruhu ze svíček a povoláním archandělů čtyř světových stran, duchovních mistrů a Boha Všemohoucího (Adonai) s prosbou o ochranu, sílu a podporu. Jak vytvoříte ochranný kruh najdete podrobně napsáno zde: Postup rituálu ochranné magie nebo pentagramového rituálu!

Foto: © corlaffra - Fotolia.com I pmalenky

Číst víc...