Bila Magie

Rituály & obřady

Rituál na Vánoce

Rituál na Vánoce

Rituál na rozloučení se & novoroční přání


Vianoce
Tento rituál budete dělat následující 3 dny: 24.12.2017, 25.12.2017 a 26.12.2017.

Každý z těchto 3 dnů se podívejte na jeden z námi doporučených duchovních filmů. Najdete je na této stránce: Duchovní filmy. Když film skončí, tak udělejte tento pentagramový rituál.

Následne meditujte pri 1 zlatej sviečke. Potom si napíšte na list papiera veci, s ktorými sa chcete rozlúčiť. Každý deň tam niečo dopíšte. To znamená, že tieto veci si budete spisovať tieto 2 dni - 24.12.2017 a 25.12.2017. Na třetí den, tedy 26.12.2017, tento lístek spálíte v nějakém starém hrnci. Musíte dávat dobrý pozor na to, abyste nic nespálili a nezpůsobily jste požár. Hrnec už pak pravděpodobně nebudete moci použít na nic jiného (můžete si ho nechat na případné další rituály).

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Číst víc...

Rituál na rozloučení se s mrtvým

Rozlúčkový rituál

Postup a zásady rituáluRozlúčkový rituál
Účel:
Postup a zásady rituálu zaměřeného na negativní projevy duší lidí, které se po smrti fyzického těla vracejí zpět mezi své blízké a nedokáží přejít do světla.

V případě, že důvodem negativního projevu je konkrétní vracející se duše (člověk), která po smrti nedokáže najít klid, můžeme použít následující rituální postup.

Postup rituálu:

1. Rituál se začne standardním způsobem vytvořením ochranného kruhu ze svíček a povoláním archandělů čtyř světových stran, duchovních mistrů a Boha Všemohoucího (Adonai) s prosbou o ochranu, sílu a podporu. Jak vytvoříte ochranný kruh najdete podrobně napsáno zde: Postup rituálu ochranné magie nebo pentagramového rituálu!

Foto: © corlaffra - Fotolia.com I pmalenky

Číst víc...