na osvodození se od závislosti

Magie lásky

Meditace na osvodození se od závislosti

Mnoho lidí, kteří u nás praktikují nebo praktikovali magii lásky, dostanou díky magii druhou šanci. Je úplně v pořádku, když jste ještě žádnou magii nedělali nebo ji ani dělat nechcete. Život nám velmi často dává druhou šanci setkat se s partnerem nebo ex-partnerem, promluvit si s ním anebo přenést vztah na novou úroveň. Problém nastává tehdy, když jsou lidé na sobě závislí, když vidí ve svých vlastních životech jen to, co dělá nebo nedělá jejich partner. Druhá šance se nevyužije a vztah se nemůže dostat na novou úroveň. Často se stává, že partner má špatnou náladu jen proto, protože ten druhý je špatně naladěný. Vezme si věci příliš osobně a vytváří konflikty, které je možné při zpětném pohledu klasifikovat jako úplně nesmyslné konflikty. Například muž se chce večer dívat v televizi na fotbal, ale žena by se radši podívala na pěkný romantický film a konflikt je na světě. Člověk si hned myslí, že je to jeho vina a proto se jeho partner chová tak či onak, i když to vůbec není pravda. Mnoho lidí si hned myslí: „On/ona mě nechce!“, ačkoli ten druhý může být jednoduše jen vystresovaný z práce.

Když je člověk na někom závislý, nedokáže v mnoha situacích správně reagovat a láska se potom nemůže dále rozvíjet. Nakonec se stane to, že člověk už nepřechovává k partnerovi žádné city a partnerství se rozpadne. Kvůli nesmyslným konfliktům…

Zde se dočtete víc o spojování partnerů a rituálech milostné magie.
Stacks Image 14712
Proč je to tak?
Vždy je to tak, že lidé, kteří jsou závislí na partnerovi, říkají, že bez partnera nedokážou víc žít a ani víc žít nechtějí. Příliš se zaměřují na partnera a to je v určitém okamžiku doslova převálcuje nebo se v tom člověk jednoduše ztratí. Nikdo nechce být zodpovědný za štěstí nebo neštěstí toho druhého. Ruku na srdce, každý to už jednou určitě zažil. Potkali jste někoho navenek pěkného a ještě i inteligentního a projevil o vás zájem.
Všechno bylo v pořádku, ale tato osoba se na vás tak velmi navázala, až se to nakonec stalo nepříjemným. Svým klientům, kteří trpí závislostí, se snažím říct, že by se měli setkávat i s jinými lidmi. Nezáleží na tom, jestli spolu půjdou do kina nebo na společnou večeři.
Když toho druhého tak velmi miluješ, že je na tom závislý celý tvůj den, ať už v dobrém nebo zlém, protože on řekne, že tě chce nebo tě nechce, tak potom pro toho druhého nejsi zajímavý.

Samozřejmě si můžete říct: „Tak nebudu závislý!“, ale jak to uděláte?Lehce se to řekne, ale hůře udělá. Tato meditace vám pomůže to změnit. Můžete to změnit už tím, že pochopíte, že nikdy nejste a nikdy jste nebyli sami. Napíšu jednu mantru, která bude doprovázet celou meditaci.

Matka Zem je mou Matkou. Bůh Otec je mým otcem a všichni ti, kteří hledají světlo, lásku a pravdu, jsou mou rodinou.


Láska a závislost

Image © sstresnakova I pmalenky

V okamžiku, kdy pocítíte nekonečnou lásku, kdy pochopíte, že jste nikdy nebyli sami a v kterém víte, že váš život má vyšší smysl, už nikdy víc nebudete závislí. Pokud tato slova: „Matka Zem je mou Matkou. Bůh Otec je mým otcem a všichni ti, kteří hledají světlo, lásku a pravdu, jsou mou rodinou.“ zůstanou pro vás jen slovy, nic se ve vašem životě nezmění. Tato slova jsou ale pravdou, kterou můžete cítit ve svém nitru jako živou lásku. Tato meditace slouží k tomu, abyste to dokázali procítit. Výhodou je, když můžete meditovat někde venku ve volné přírodě.

Meditace

 • 1. Zaujmi pohodlnou pozici. Nezáleží na tom, jestli ležíš, sedíš nebo dokonce stojíš. Budeš poslouchat moje slova, po celou dobu budeš vnímat všechno, co se v tobě a kolem tebe odehrává, ale bez toho, abys na to jakýmkoliv způsobem reagoval/a. Pomalu zavři své oči.
  S každým nádechem se uvolňuješ stále víc a víc. Cítíš váhu svého těla a posloucháš moje slova a uvolňuješ se stále víc a víc. S každou sekundou, která projde, se dostáváš do meditace ještě hlouběji a hlouběji. Cítíš váhu svého těla, jak tlačí na sedačku, křeslo, postel nebo jakoukoliv jinou podložku. Uvolňuješ se přitom stále víc a víc. Mezitím upadáš do hlubokého tranzu a tam se spojíš vědomě s tvou duší. Tvoje tělo dýchá lehce a bez námahy. S každým nádechem se dostáváš stále hlouběji a hlouběji.
 • 2. Představ si, že se nacházíš na svém nejoblíbenějším místě v přírodě. Na tomto místě se cítíš dobře a můžeš zde svobodně létat. Může to být i místo, na kterém jsi ještě nikdy nebyl/a, které bys ale rád/a navštívil/a, jako i místo, které dobře znáš a kam rád/a chodíš. Podívej se, co vše se na tomto místě nachází a všímej si detailů. Prociť lásku, která je na tomto místě a kterou vyzařuje celá příroda. Příroda je život, příroda je láska. Ty jsi láska.
  Nyní dej svou lásku Matce Zemi. Můžeš tuto lásku jednoduše vyzařovat ze svého nitra, ve formě světelné koule naplněné láskou, na všechny živé bytosti. Můžeš ji vidět jako paprsek, který proniká až do středu země.
 • 3. Ve svém nitru si pověz: „Matka Zem je moje matka. Matko Zem, miluji tě.“ a potichu počkej na její odpověď. Otevři se této lásce a nechej ji růst ve svém těle. Počkej, než ti Matka Zem lásku opětuje a pocítíš ji ve svém nitru. Jsi dítětem Matky Země, která tě miluje. Vychutnávej si tuto lásku tak dlouho, dokud je ti to příjemné.
  Potom přejdi svou pozorností ke svému nebeskému otci. Bůh je v každém z nás, jako vědomí. Běž svou pozorností k měsíci, slunci, hvězdám a k planetám. Ve svém nitru si pověz: „Bůh otec je můj otec.“ Pošli mu svou energii, tak jako slunce posílá světlo Zemi. Pošli všechnu svou lásku slunci a hvězdám. Důležitý je tvůj záměr. Počkej, dokud ti Bůh otec nepošle lásku zpět.
 • 4. Prociť, jak tě obklopuje láska, jak božské Já a božská síla působí na tvou pozornost, podporuje tě, pomáhá ti v těžkých situacích a vždy byla a je s tebou. Hluboko ve svém nitru víš, že jsi nikdy nebyl/a sám/sama, protože Bůh otec zde stále byl. Cítí a vidí všechno, co ty a všichni ostatní cítíte a prožíváte. Vrací ti zpět tvou lásku a posílá ti světlo. Užívej si toto světlo tak dlouho, jak jen budeš chtít. Nyní pošli svou lásku všem lidem dobré vůle. Tito lidé nemusí být jen tvou rodinou, ale mohou to být i lidé, které ty sám/sama vnímáš jako pozitivní. Vyšší moc a všepronikající láska je s tebou vždy spojená. Vždy existují pozitivní lidé, kteří tě milují. Ty jsi láska, světlo a moudrost. Existuje jeden důvod, proč jsi tady, poslouchej Matku Zem a Nebeského Otce, poslouchej všechny dobré lidi a dej svému životu hlubší smysl.
 • 5. Nyní se zeptej sám/sama sebe: „Proč jsem tady, co je smyslem mého života?“ Poslouchej odpověď, která přichází z tvého nitra. Nic nehodnoť a neposuzuj. Každý z nás je jedinečný, každý z nás je láska. Každý z nás ale vyjadřuje tuto lásku jiným způsobem. Někteří prostřednictvím hudby, jiní prostřednictvím vynálezů, malováním, další zase prostřednictvím knihy. Každý z nás má svůj vlastní způsob, jak lásku, která je hluboko v nás, rozvíjet. Nedávej si tady žádná omezení. Ty jsi jedinečná bytost a nikdy jsi nebyl/a sám/sama. Boží Matka a Boží Otec tě milují, protože jsi Božím dítětem. Prociť hlubokou pravdu, která je ukrytá v těchto slovech. Zůstaň v meditaci tak dlouho, jak je ti to příjemné, jsi spojený/á s Matkou Zemí a Božím Otcem.
 • 6. Nyní počítej do 3 a až potom otevřeš své oči. Budeš úplně probuzený/á a uvolněný/á. Odpovědi jsi už dostal nebo k tobě přijdou ve snech.
  Začni počítat.
  1. Zhluboka se nadechni nosem a vydechni ústy.
  2. Začni prociťovat celé své tělo, bez ohledu na to, v jaké pozici právě jsi.
  3. Ještě jednou se zhluboka nadechni nosem a vydechni ústy. Nyní znovu otevři své oči. Jsi úplně probuzený/á, cítíš se dobře a jsi obklopený/á nekonečnou životodárnou láskou.
Stacks Image 14721

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.