Zdraví a Magie

Bílá magie: Zdraví

Víra o ceste ku zdraví


Dobrá nálada, naděje a víra jsou důležitou součástí léčení. Naše poznatky se s rostoucím vývojem lidstva stávají více a více rozsáhlejšími, ale i vzhledem k individuálním vědomostem převažuje ještě i dnes víra. V našich životech toho máme mnoho pod kontrolou a pro léčebné rituály je vhodné, stejně jako pro lidskou psychiku, že všechno tu má svůj smysl a pořádek. Že všechny problémy se mohou prostřednictvím naší činnosti a vizí něčeho vyššího změnit k lepšímu a všechno se může udát od znovu.

"V nic nevěřím! Já věřím jen tomu, co vidím! Něco takového není možné brát vážně.“ To, že z nás po smrti nic víc nezůstane, jen kosti, je jen taková myšlenka. Není to sice nic uklidňujícího, ale je to víra. To vysvětluje, jak se vyrovnat sám se sebou, ale ještě prospěšnější by bylo mít vysvětlení pro svoji vlastní existenci! Lidé, kteří takto negativně smýšlejí, nevidí v životě žádný smysl. Je to způsobeno jejich nemocemi! Ztratili všechnu naději a víru. Jako takoví, kteří se ve víře a naději postaví příčině.

Zjistíme, jaké jsou příčiny vaší nemoci a pomůžeme vám najít cestu k tělesnému a duševnímu zdraví. Kontakt.

Voodoo - Rituál pro zlepšení zdraví
Bílá Magie : Léčení

Když někdo hledá zdraví, nejprve se ho ptej, zdali je připraven odstranit příčiny své choroby, a až potom mu můžeš pomoci. Sokrates

Jsme zázrakem přírody. Existují různé léčivé prameny, ze kterých můžeme čerpat energii. Zdravé jídlo, přirozený pohyb, hluboké dýchání, léčivé rostliny, stejně tak jako pozitivní myšlení. Myšlenka je vždy na prvním místě.

Ať už si myslíte, že to zvládnete, nebo si myslíte, že to nezvládnete, v obou případech máte pravdu.

Měli bychom využít příležitost k tomu, abychom si věřili: Myslete si, že jste něco víc než toto tělo, ve kterém žijete! Za vámi je velká inteligence, která ví, co má dělat, abyste se vyléčili! Usilujte o posílení moci vašeho vědomí, otevřete to skryté ve vás, naučte se vidět a používat toto spojení v „létajícím" stavu vašeho života!

Radost, smích a veselí podporuje léčení. Vyzkoušejte to s jógou smíchu! Dobrá nálada taktéž ovlivňuje zdraví. Můžete si ji vytvořit. Dobrý přístup posiluje imunitní systém. Meditace pomáhá překonat strach, abychom mu dokázali čelit umírněným způsobem.

Zdraví

Bílá magie


Proto byste měli používat svoje myšlení k tomu, abyste se dostali na posilující a léčivé úrovně, které nás obklopují, a také na úroveň rostlin a krystalů a úroveň velkého nebo malého rytmu. Můžeme zapojit náš vnitřní zrak, který nám může poskytnout informace o příčinách onemocnění. Meditujte jednoduše jen pár týdnů a snažte se pocítit změnu. Zkuste si poslechnout několik duchovních audioknih. Například od Eckharta Tolleho, Dona Miguela Ruize nebo Neala Donalda Walsche. Do našeho vědomí můžeme dokonce vysílat určité obrázky. Taktéž myslete na to, že splnění vaší úlohy je silným podnětem k tomu, abyste se stali zdravými a šťastnými. Najednou má život zase smysl. A to vždy a navždy! Nalezení si štěstí přinášející úlohy v životě je věcí pro každého z nás. Ale musíte zjistit, co to je! V hluboké meditaci získáte jasnost. Když zjistíte, že je to těžké, pokuste se jednoduše si představit, co byste dělali, kdyby peníze nebyly pro vás žádným problémem. Co kdybyste měli na kontě 300 milionů korun?! Co byste dělali?

Jak magie funguje v reálném životě

Bílá magie


V současnosti mnoho moderních lidí nechápe správně magii. Mnozí z nich mají nereálné očekávání nebo představy, které pravděpodobně pocházejí z filmů a knih. V nich magie působí okamžitě a má zázračné účinky. Magie je přírodní síla, a také pracuje jako přírodní síla. Příroda je zázračná, bezesporu, ale ani ona nemůže stvořit dítě za jediný den. Je třeba devět měsíců, než je dítě schopno se narodit tak, aby nemělo problémy a zdravotní potíže ...

Proto bych se s vámi chtěla podělit o jeden praktický příklad, jak magie funguje v praxi. Moje dcera měla zdravotní problém, který bylo třeba řešit chirurgickým zákrokem. Nebylo to nic komplikované, ale mohlo to být bolestivé. Jak jsem přemýšlela o magickém řešení, najednou jsem pocítila, že se ke mně přiblížil jeden Duch a chtěl se mnou mluvit. Cítila jsem, že má jistou moc, tak jsem ho poslouchala. Doporučil mi velmi zajímavý léčebný rituál s modrými svíčkami. Jako protislužbu chtěl jen nějaké sladkosti, které jsem chtěla dnes sníst. Tak jsem mu obětovala své sladkosti, a já jsem v ten den neměla žádné. Udělala jsem jeho rituál a čekala na výsledek. Několik dní prošlo a nic se nedělo. Pomyslela jsem si, že v konečném důsledku nebyl rituál úspěšný. Proto jsem se rozhodla více nečekat a šla jsem za lékařkou. Proběhl zákrok. Bylo to velmi rychlé, bez jakýchkoliv problémů. Moje pětiletá dcerka neplakala - nekřičela, dokonce neměla ani náznaky bolesti.

Maige v reálném živote

Jak jsem šladomů, najednou jsem TO pochopila. Duch byl silný, rituál byl úspěšný! Nestalo se to tak jak jsem si myslela (že bychom nemuseli navštívit chirurga), ale stalo se to jiným, velmi efektivním a úspěšným způsobem! Nebyly žádné komplikace a od toho dne moje dcera nemá žádné problémy.

Čítajte více informací o magických rituálech a magických analógiách.

Biela mágia Voodoo Liečenie

Bílá magie

Co nás uzdraví?


Víra v sebe samého a ve Vyšší sílu. „Já jsem víra!“ To nám dává sílu bojovat dál.

Jasnost a rovnováha probouzejí naše vlastní síly. „Já jsem ta rovnováha.“

Nikdo není sám! I v těžkých časech jsou andělé a Bůh s vámi! Zjištění, že člověk miluje a je milovaný, nám pomáhá opět se postavit na nohy.

Choroby jsou vždy znamením toho, že v našem životě je narušená rovnováha. Aplikujte sebereflexi a meditace! Jak je to se spánkem, jídlem, cvičením a se stresem ve vašem životě? Nehledejte ospravedlnění a výmluvy, proč něco nemůžete udělat! Vždy existuje nějaká možnost změnit něco na pozitivní! Člověk by se měl vždy snažit najít rozdíly mezi tělem, myslí a duší, mezi srdcem a rozumem, a tak přinést duši do rovnováhy.

Důležité je, aby i rodina, která je bez problémů, převzala zodpovědnost. Skutečnosti, že člověk je milovaný a potřebný, že je důležitý pro ostatní! Ať už se jedná o partnera, příbuzného nebo domácí zvíře. Ale můžete také sloužit: „Bůh je můj otec, matka Země je moje matka a všichni dobří lidé a živé bytosti jsou moje rodina!" Je dokázané, že umírající je schopný prodlužovat smrt, až dokud se neobjeví milovaná osoba.

Kontakt.

Biela magie: léčivá magie sviečok

Účel:
na podporu léčivého procesu a poskytnutí energie do poblematických míst na tele.

Souvislosti:
Tento rituál mi nadiktovala jedna Bytost a dělá proces léčení rychlejším a bez komplikací. Pozor! Neupúšťajte od moderní medicíny, dodržujte pokyny lékaře a lékařskou péči. Díky tomuto kouzlu, bude léčba účinnější a věci budou pracovat pro vás.

Co budete potřebovat:
1.Dvě modré sviečky
2. Zápalky
3. Oběť v podobě sladkostí, oříšků a pěkného ovocia
4. Ostrý předmět (hřebík, rydlo)
5. Malou misku nebo tanierik

Nejlepší čas:
Nejlepší čas na provedení tohoto rituálu je pondělí při ubývajícim Měsíci.

Pokyny k rituálu:
1. dělejte magický kruh. Vezměte obi dvě modré svíčky. Na první svíčku vyryté s hřebíkem jméno Boha nebo Božství, které může léčit, například Ježíš nebo Loco. Na druhou svíčku vyryté jméno chorého.
2. Zapalte obě svíčky a požádejte léčivé síly o pomoc. Nabídněte oběť. Pomodlete se za zdraví nemocné osoby, vizualizujte si ji tak silnou jako je to možné, jak vyléčeného pacienta, jako šťastného / šťastnou v obnoveném zdraví a plné sile.
3. Počkejte, dokud se natopí vosk z obou svíček. Vezměte první svíčku a nalijte vosk do misky. Vezměte druhou svíčku a také z ní odlijte vosk do misky. Řekněte: "Jak se slil vosk z obou svíček v jedno, léčivá síla Ježíšova a od Loca a jméno nemocné osoby se stávají jedním.“
4. Vyčkejte vosk neztuhne. Vezměte ho, pokud je ještě teplý a dotkněte se jím té části těla, kde je problém nebo onemocnění. Vizualizujte si, jako léčivá energie z vosku proudí do tela.
5. Pokud pocítíte, že už stačí, ukončete rituál a zrušte magický kruh. Poté nechte svíčky dohořet. Po rituálu jděte do přírody a zakopejte vosk do země. Svůj záměr předejte a nechte výše síly pracovat svým vlastním způsobem.
6. Nemocná osoba by měla být při rituálu přítomna. Pokud to není možné, tak přiložte nemocnému vosk na postižené místo po rituáli.

Preložené z nemeckého originálu: Magie Heilung

Doporučení pro zdraví uvedené na této webové stránce nenahrazují návštěvu lékaře! Obsah webové stránky slouží výhradně pro informační účely. Meditace a užívání doplňků výživy je na vlastní nebezpečí a na vlastní riziko. Firma Daghan-Malenkov GmbH neodpovídá ani přímo ani nepřímo za škody jakéhokoli druhu, které byly způsobeny informacemi, které jsou zde uvedeny.

Tahle stránka neslouží na generovaní příjmú a ani tu nenájdete žádný služby, které by sme vám mohli poskytnout. Zdílíme tu jenom informace, kterí se liší od informací, kterej sou uvedené v mainstreamových medií.

Všetky fotografie a ilustrace na této stránce © Marion Daghan-Malenky I Pavol Malenky

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.