Bila Magie

Doporučené audioknihy Duchovní a motivační literatura

Doporučené audioknihy

Duchovní a motivační literatura

Na této stránce bychom Vám rádi doporučili knížky, které jsou dostupné i ve formě audioknih na poslech. Audioknihy si můžete koupit na CD nebo ve formě MP3 ke stažení. Jejich výhodou je to, že je můžete poslouchat kdykoliv a kdekoliv, a tím šetřit čas. Například v autobuse, při řízení, vaření, úklidu a podobně. Poslech je také rychlejší než čtení. Jsou vhodné zejména pro ty lidi, kteří jsou velmi zaneprázdněni nebo hodně cestují.

Mysl, která se otevírá novým myšlenkám, se už nikdy nevrátí do původní velikosti.
Albert Einstein
Eckhart Tolle

Prvním autorem, kterého vám zde doporučujeme, je Eckhart Tolle. Všichni chceme žít šťastný život, ale přesto nám štěstí častokrát uniká. Eckhart Tolle nás učí, jak najít své vnitřní štěstí a být šťastný, Tady a Teď. Nemůžeme být šťastný ani v minulosti, ani v budoucnosti, pouze v přítomném okamžiku. Položte si otázku: “Co chybí tomuto okamžiku?“ Nic! Pokud ho neposuzujeme brýlemi svých tužeb.

Síla přítomného okamžiku - je to velmi hluboká duchovní audiokniha a zabývá se složitými otázkami bytí.

Audioknihu namluvil Matej Landl a Milena Minichová. TTuto audioknihu doporučujeme mírně pokročilým klientům a každému, kdo se již do jisté míry zabývá spiritualitou a meditací.

ZDE si můžete přečíst recenzi ke knížce Síla přítomného okamžiku

Řeč ticha - obsahuje výběr nejdůležitějších myšlenek Eckharta Toll. V této audioknize je v deseti kapitolách jednoduchým a srozumitelným způsobem vysvětlena podstata učení Eckharta Toll. Zdůrazňuje tu důležitost vnitřního ticha jako prostředku, pomocí kterého lze dosáhnout hluboký klid, spokojenost a vyrovnanost.

Audioknihu namluvil Matej Landl. Tuto audioknihu doporučujeme každému, kdo je na cestě hledání sebe sama a velmi dobře doplňuje knížku Síla přítomného okamžiku.

ZDE si můžete přečíst recenzi ke knížce Řeč ticha.

Síla přítomného okamžiku

ZDE si můžete koupit nebo stáhnout audioknihu “Síla přítomného okamžiku“ (6xCD) od Eckharta Toll na Martinus.cz! ✔︎

A ZDE si můžete koupit nebo stáhnout audioknihu “Řeč ticha“ (CD) od Eckharta Toll na Martinus.cz! ✔︎

Jste tady, abyste božské podstatě univerza umožnily projevit se. Takoví jste důležití!
Eckhart Tolle
Don Miguel Ruiz

Čtyři dohody - Praktický průvodce na cestě k osobní svobodě. Tato audiokniha je o tom, jak být spokojenější a také šťastnější. Je to krátká audiokniha, ale obsahuje v sobě velké pravdy a moudrosti. Čtyri dohody jsou jednoduché, nestačí o nich ale pouze vědět, důležité je jejich i dodržovat.

První dohoda: Nezneužívejte slovo.
Druhá dohoda: Neberte si nic osobne.
Třetí dohoda: Nevytvářejte si žádné domněnky..
Čtvrtá dohoda: Vždy dělejte vše tak, jak nejlépe dokážete.

Audioknihu namluvil Martin Nikodým. Tuto audioknihu doporučujeme každému, kdo je rozhodnut změnit své myšlení a neví, kde začít. Je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Každý si z ní vezme to, co potřebuje..

ZDE si můžete přečíst recenzi ke knížce Čtyři dohody.

Mistrovství lásky (Praktický průvodce uměním vztahů) - je to jedna z nejlepších audioknih zaměřena na vztahy. Učí nás osvobodit se ze závislostí na vztazích, zbavit se domněnek založených na strachu, přijmout v první řadě sami sebe a milovat bezpodmínečnou a bezvýhradnou láskou.

Audioknihu namluvila Mirka Partlová. Tuto audioknihu doporučujeme každému, kdo chce pochopit a zlepšit své vztahy. Je vhodná pro začátečníky i pokročilé.

ZDE si můžete přečíst recenzi ke knížce Mistrovství lásky.

Obsahuje v sobě návod na to, jak poznat sami sebe, své myšlení a hlas, kterému věříme, že je náš, i když nás už mnohokrát zklamal. Učí nás poslouchat své srdce a mění způsob našeho myšlení.

Čtyři dohody

Audioknihu namluvila Renata Volfová. Je dostupná v českém jazyce. Tuto audioknihu doporučujeme každému, kdo pracuje na svém duchovním rozvoji.

ZDE si můžete prřečíst recenzi knihy Hlas poznání.

ZDE si můžete koupit nebo stáhnout audioknihu “Čtyři dohody“ (CD) od Dona Miguela Ruiza na Martinus.cz! ✔︎

ZDE si můžete koupit nebo stáhnout audioknihu “Mistrovství lásky" (CD) od Dona Miguela Ruiza na Martinus.cz! ✔︎

ZDE si můžete koupit nebo stáhnout audioknihu “Hlas poznání“ (CD) od Dona Miguela Ruiza na Martinus.cz! ✔︎

Štěstí může vycházet pouze z vašeho nitra a je výsledkem vaší lásky. Když si uvědomíte, že vás šťastným nemůže udělat nikdo jiný a štěstí je výsledkem vaší lásky, dosáhnete největší z mistrovství Toltéků: Mistrovství lásky
Don Miguel Ruiz
Pavel „Hirax“ Baričák

Slabikář štěstí 1 (Návrat k SOBĚ) - 16 hodin hlasového pozitivna. Obsahuje 87 kapitol knihy Slabikář štěstí: Návrat k sobě. Tato knížka je napsána jednoduchým, humorným stylem a od základů vysvětluje základní principy bytí. Je skutečným slabikářem štěstí a odrazovým můstkem pro ty, kteří se rozhodli, že chtějí něco změnit. V jednotlivých kapitolách se autor zabývá všemi oblastmi života a přes své osobní zkušenosti poukazuje na to, jak důležité je naučit se odpouštět a poslouchat své nitro.

Audioknihu namluvil Miloslav Kráľ. uto audioknihu doporučujeme pro začátečníky, ale každý si v ní najde to, co právě potřebuje. Je vhodná pro všechny lidi.

ZDE si můžete přečíst recenzi ke knížce Slabikář štěstí 1.

Slabikář štěstí 2 (Sebepoznání, souvislosti, sebeproměna) - 15,5 hodin hlasového pozitivna. Obsah 65 kapitol knihy Slabikář štěstí 2 - sebepoznání, souvislosti, sebepřijetí. Je pokračováním a určitou nástavbou úspěšné první části. Autor zde podrobněji rozebírá jednotlivé otázky a doplňuje o nové pohledy i témata z první části. Zaměřuje se na sebepozorování jako způsobu poznání a čištění se.

Audioknihu namluvil Miloslav Kráľ. Tuto audioknihu doporučujeme pro pokročilejší, ale každý si v ní najde to, co právě potřebuje. Je vhodná pro všechny lidi.

ZDE si můžete přečíst recenzi ke knížce Slabikář štěstí 2.

Slabikář štěstí 1 (Návrat k SOBĚ)

ZDE si můžete koupit nebo stáhnout audioknihu “Slabikář štěstí 1“ (CD) od Pavla „Hiraxa" Baričáka na Martinus.sk! ✔︎

ZDE si můžete koupit nebo stáhnout audioknihu “Slabikář štěstí 2“ (CD) od Pavla „Hiraxa" Baričáka na Martinus.sk! ✔︎

John Gray

Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše - tato audiokniha nám jednoduchým a srozumitelným způsobem vysvětluje vzájemné rozdíly mezi muži a ženami. Rozebírá do hloubky vztah muže a ženy. Vysvětluje běžné konflikty, se kterými se setkáváme ve vztazích, a ukazuje nám, proč neustále selhává komunikace, proč muž myslí jedno a žena chápe druhé. Rozdíly mezi muži a ženami jsou zde vysvětleny na příkladu dvou různých planet s různými jazyky i způsoby života. Najdete v ní spoustu praktických příkladů a zkušeností. Naučí nás pochopit toho druhého.

Audioknihu namluvil Igor Bareš a Antonie Barešová Talacková. Je dostupná v českém jazyce. Tuto audioknihu doporučujeme každému, kdo chce zlepšit a pochopit své vztahy. Je vhodná zejména pro lidi, kteří mají problémy ve vztahu, ale užitečné rady si v ní najdou i ti, kteří je nemají

ZDE si můžete přečíst recenzi ke knížce Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše.

ZDE si můžete koupit a stáhnout audioknihu “Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše“ od Johna Graya na Martinus.sk! ✔︎

Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše

Robin Sharma

Mnich, který prodal své Ferrari (Výjimečný příběh o naplnění osudu a snů) - tato motivační audiokniha nás naučí jak dosáhnout svých cílů a být šťastný a úspěšný. Je to příběh o úspěšném a bohatém americkém právníkovi Juliánovi Mantle, který právě prochází krizí materiálního světa a ocitne se na pokraji smrti. To ho donutí zamyslet se nad svým životem a začne hledat odpovědi na hluboké otázky o lidském bytí. Prodá své Ferrari, celé své materiální bohatství a vydá se na cestu za sebepoznáním do oblasti z poza hor Himálaje, kde prochází velkou vnitřní proměnou.

Audioknihu namluvil Jiří Dvořák. Je dostupná v českém jazyce. Tuto audioknihu doporučujeme každému, kdo pracuje na svém osobním rozvoji. Každému, kdo chce zlepšit svou pracovní a finanční situaci. Je vhodná pro začátečníky i pokročilé.

ZDE si můžete přečíst recenzi ke knížce Mnich, který prodal své Ferrari.

ZDE si můžete koupit audioknihu “Mnich, který prodal své Ferrari“ (CD) od Robina Sharmu na Martinus.sk! ✔︎

Esther Hicks a Jerry Hicks

Pros a dostaneš! - e to jedna ze základních motivačních audioknih o pozitivním myšlení. Je v ní obsažené učení nefyzické entity Abrahama. Vysvětluje Zákon přitažlivosti jeho aplikaci v praxi. Naučí nás zhmotňovat svá přání. Je rozdělena na teoretickou a praktickou část. V praktické části obsahuje 22 praktických postupů a cvičení k dosažení našich cílů. Každý si může vybrat a vyzkoušet ten, který vyhovuje právě jemu.

Audioknihu namluvila Petra Výtvarová Krausová. Je dostupná v českém jazyce. Tuto audioknihu doporučujeme každému, kdo pracuje na svém duchovním rozvoji, chce dosáhnout svých cílů a splnit si všechny své přání. Je vhodná pro začátečníky.

ZDE si můžete přečíst recenzi ke knížce Pros a dostaneš!.

ZDE si můžete koupit nebo stáhnout audioknihu “Pros a dostaneš!“ (CD) od Esther a Jerry Hicks na Martinus.sk! ✔︎

Univerzální zákon vesmíru zní:

Pros a dostaneš!

Dostávate to, na čo myslíte, bez ohľadu na to, či to chcete alebo nechcete, či je to pre vás dobré, alebo zlé.
Esther a Jerry Hicks
Timothy Ferriss

Čtyřhodinový pracovní týde - e velmi dobrá knížka, která v sobě obsahuje revoluční myšlenky o tom, jak se v pracovní oblasti osvobodit od starých názorů a pravidel, a osvojit si nové. Systémy, na které jsme byli zvyklí několik let, jsou v dnešní době již zastaralé, ale častokrát nemáme dost odvahy na to, abychom se jimi přestali řídit. Je to však nezbytné, pokud chceme žít svůj život naplno a ne pouze prožívat. Tato audiokniha nám ukáže cestu k radostnějšímu životu a pomůže nám žít naplno svůj život. Naučí nás, že luxusní bohatý styl dnes může být dostupný každému. Stačí se jen otevřít novým možnostem jak prorazit v dnešním pracovním a podnikatelském světě a být úspěšný!

Audioknihu načetl Robert Jícha. JJe dostupná v českém jazyce. Tuto audioknihu doporučujeme lidem, kteří nejsou spokojeni s tím, co dosáhly v pracovní oblasti, chtěli by se posunout někde dál a žít svůj život naplno. Je vhodná pro zaměstnance, podnikatele, ale i pro všechny ty, kteří se v pracovní oblasti teprve hledají..

ZDE si můžete koupit a stáhnout audioknihu “ŠČtyřhodinový pracovní týden“ od Timothyho Ferrissa na Martinus.sk! ✔︎

David Deida

Cesta pravého muže (Duchovní průvodce pro muže. Nebo jak si poradit s výzvami, které mužům přinášejí ženy, práce a sexuální touha.) - představuje povinné čtení nebo poslech pro každého správného muže! Je to praktická příručka, která učí muže, jak být muži. Vysvětluje zde rozdíly mezi muži a ženami. Je přesná a přímá. Zabývá se hlubokými duchovními otázkami: „Jaký je smysl a cíl mého života? Jaké je moje životní poslání? Co ženy opravdu chtějí?“

Audiokniha je rozdělena na osm částí, ve kterých se autor věnuje jednotlivým tématům: 1. Cesta muže. 2. Jak zacházet se ženami. 3. Práce s polaritou a energií. 4. Co ženy opravdu chtějí. 5. Vaše temná stránka. 6. Ženská přitažlivost. 7. Tělesné cvičení. 8. Intimní jóga pro muže a ženy.

Audioknihuu načetl Vladislav Beneš. JJe dostupná v českém jazyce. Tuto audioknihu doporučujeme všem mužům, kteří chtějí na sobě pracovat. Pro lepší pochopení mužského světa je vhodná i pro ženy a pomůže jim zlepšit jejich partnerský vztah. Je pro ně návodem na cestu do duše muže.

Cesta pravého muža.

ZDE si můžete koupit nebo stáhnout audioknihu “Cesta pravého muža“ (CD) od Davida Deidu na Martinus.sk! ✔︎

Lorna Byrne

Andělé v mých vlasech - ato audiokniha je skutečným životním příběhem irské mystičky Lorny Byrne, která vidí mnohem více než jen hmotný svět. Setkává se s bytostmi z duchovních světů. Lorna už od malička vidí andělů a vypráví se s nimi. Mluví o tom, že andělé jsou neustále s námi a pomáhají nám. Musíme se jen naučit všímat si je. Jsou připraveni pomoci nám v jakékoliv situaci. Stačí je o to jen požádat. V této audioknize se Lorna poprvé rozhodla promluvit o svých zážitcích a zkušenostech s anděly, kteří ji doprovázejí už od dětství.

Audioknihu načetla Gabriela Filippi. JJe dostupná v českém jazyce. Tuto audioknihu doporučujeme lidem, kteří pracují na svém duchovním rozvoji a zajímají se o anděli. Je vhodná na poslech i pro klienty, u kterých jde o exorcismus nebo různé formy posednutí.

ZDE si můžete koupit audioknihu “Anjeli v mojich vlasoch“ (4xCD) od Lorny Byrne na Panta Rhei.sk! ✔︎

Doreen Virtue

Léčení s anděly - ato audiokniha obsahuje více než 7 hodin nádherných a uklidňujících slov. Najdete v ní praktické návody a postupy na to, jak můžete s pomocí andělů léčit různé oblasti života - vaše vztahy, tělo, zaměstnání, finanční záležitosti nebo rodinný život. Dozvíte se zde také mnoho zajímavých informací o andělech. Součástí audioknihy jsou různé andělské afirmace a andělské modlitby.. ako například andělská modlitba za nalezení životního partnera. Už z audioknihy samé o sobě je cítit velká láska a vnitřní síla. Otevřete se tímto andělským léčivým energiím. Z audioknihy se dozvíte, jak poznat naše božské poslání, co znamenají andělské čísla a mnoho dalších věcí. Představuje relaxaci a zároveň je zamyšlením nad světem andělů.

Audioknihu načítala svým klidným hlasem Naďa Konvalinková. e dostupná v českém jazyce. Tuto audioknihu doporučujeme lidem, kteří pracují na svém duchovním rozvoji a zajímají se o andělé. Je vhodná na poslech i pro klienty, u kterých jde o exorcismus nebo různé formy posednutí.

ZDE si můžete koupit nebo stáhnout audioknihu “Liečenie s anjelmi“ (CD) od Doreen Virtue na Martinus.sk! ✔︎

Dan Miller

Tajemství přitažlivosti - jje to motivační audiokniha, která nás jednoduchým a srozumitelným způsobem seznamuje s "Zákonem přitažlivosti" učí nás, jak ho správně používat. Vzpomíná se tam i důležitost první ranní hodiny, která se tam nazývá "zlatá hodina". Dále je tam vysvětlen například zákon příčiny a následku, zákon souhlasné vibrace, jak se zbavit strachu, omezujících přesvědčeni o sobě samém, jak dělat to, co dělají úspěšní lidé, pracovat na sobě samém a stát se nejlepším v tom, co chcete dělat. Mluví také o tom, jak si správně přát.

Audioknihu namluvila Jolana Ferencová a další interpreti. Je dostupná v českém jazyce. Tuto audioknihu doporučujeme každému, kdo pracuje na svém osobním rozvoji. Je vhodná zejména pro začátečníky.

ZDE si můžete koupit a stáhnout audioknihu “Tajomstvo príťažlivosti“ od Dana Millera na Martinus.sk! ✔︎

Poznámka: Na této stránce se ještě pracuje a bude průběžně aktualizována !!! Postupně sem budeme přidávat i další audioknihy.

Duchovní a motivační audioknihy

Cítíte se frustrovaně, bez motivace, bez energie a nevíte proč? Takové pocity často pramení z určitého vzorce chování, trendů nebo určitého stereotypu, kterým se poddávají, aniž jsme si toho všimli. Tyto vzorce chování a stereotypy umíme změnit a ovlivnit tak, abyste vědomě ovlivňovali svůj život více pozitivní než negativní. Můžete dosáhnout všechno, pokud do toho vložíte svého ducha a své srdce. A my vám s tím pomůžeme!

Hudba a slova jsou sice zvuky, ale prostřednictvím nich je možné vytvořit i ticho, klid a pohodu.

Vystresovaný? Manažer? Vrcholový sportovec? Nabízíme vám na míru vyrobené stres management a meditační semináře!