svetla pre planétu Zem 🌍

Meditace světla pro planetu Zemi 🌍

Posílání světla a energie Zemi a celému vesmíru

Meditaci za účelem posílání pozitivní energie do celého světa děláme vždy, když je úplněk a nov Měsíce. Stejně skvělý čas je na to i letní a zimní slunovrat, jakož i čas, kdy jsou den a noc stejně dlouhé. akový přenos energie děláme vždy kolem 22:00 hod. (+/- 30 minut) a všichni jste srdečně zváni, abyste se k nám v tomto čase připojili.

Začátek


 • 1. ohodlně se posaďte a uvolněte se. Pokud sedíte, zkontrolujte, že sedíte pohodlně, jinak vás může začít bolet záda nebo jiná část vašeho těla a dostatečně se nesoustředíte! Nejvhodnější je opřít se zády o něco. Ruce si položte uvolněně na kolena a spojte palec s ukazováčkem do polohy Gyan mudry. JJe to nejznámější meditační mudra. Posiluje naši schopnost uvolnit tělo a soustředit mysl k úkolu meditace. Řekněte si buď nahlas nebo pouze v mysli níže uvedené mantry:

  Óm namo narayana
  Matka Země je mou matkou, Bůh je mým otcem a všichni ti, kteří hledají světlo, lásku a pravdu jsou moje rodina.

  K tomu si můžete přidat ještě následující mantry:

  OM, SÓ HAM nebo
  Óm mani padmé húm nebo
  Gayatri mantra

Meditace světla pro planétu Zemi

Foto © somchaisom http://www.istockphoto.com I pmalenky

Meditace pro planetu Zemi


 • 2. Pak se soustřeďte na své dýchání, mělo by být pravidelné a rovnoměrné. Udělejte tři hluboké nádechy a výdechy. Nadechujte se pomalu nosem a vydechujte pomalu ústy. Při nádechu si představujte jako pozitivní energie do vás vchází a při výdechu jako negativní energie z vás vychází. Ještě jednou. Zhluboka se nadechněte nosem a vydechněte ústy. Nadechněte se zhluboka nosem, vydechněte ústy a pomalu zavřete své oči ...

 • 3. Zazpívejte si 3krát mantru Óm. Při jejím zpívání se soustřeďte na to, že tato vibrace Óm směřuje do oblasti vaší adžňa čakry (6. čakra, uprostřed čela mezi obočím). Představte si ji ve formě světla, které začíná rozprostírat v oblasti vaší třetí čakry. Nejdříve jako maličká jiskra a postupně se toto světlo zvětšuje stále více a více. S každým nádechem je stále intenzivnější. V oblasti vaší adžňa čakry je nyní nádherné zářivé světlo. Prociťte ho.

 • 4. Nyní si představte jak se toto světlo ze středu vašeho čela rozšiřuje do celé vaší hlavy, naplňuje vaše srdce, celý váš hrudník a celé ruky. Je stále intenzivnější a intenzivněji. Pociťte toto světlo v oblasti vašeho srdce. Vaše hlava, hrudník a ruce jsou naplněné zářivým světlem. Představte si, jak se toto světlo rozšiřuje dále do celého vašeho těla. Představujte si, jak s každým nádechem proudí do vašeho těla světlo a rozšiřuje se stále více a více. Naplňuje vaše břicho, pánevní oblast, nohy a celé chodidla. Celé vaše tělo je nyní naplněné zářivým světlem, které je stále intenzivnější. Jste dokonalou světelnou bytostí. Celý záříte a stali jste se tímto světlem.


 • Když je celé město prosvětlené, postupte ještě dále a naplňte tímto světlem celé Čechy nebo stát, ve kterém se právě nacházíte. Celé Čechy jsou nádherně prosvětlené a září. Postoupíme ještě dále. Představte si jak se toto světlo rozšiřuje dál a naplňuje celou planetu Zemi. Posíláte světlo naší planetě a naplňujete ji světlem. Pošlete ho každé bytosti, zvířatům i rostlinám. Naplníme světlem i Slunce a Měsíc. Když je celá naše planeta naplněna světlem, postoupíme ještě dále. Naplníme tímto světlem všechny planety a celý vesmír. Vše je naplněné zářivým světlem a my sami jsme tímto světlem. Vychutnejte si tento pocit a nechte se jím unášet vesmírem. Cítíte nesmírnou harmonii, klid a nekonečnost.

 • 5. Představte si jak nyní toto světlo vyzařuje ze svého těla ven. Naplňujete ním celou místnost, ve které se právě nacházíte. Pociťte to. Celá místnost je naplněna zářivým světlem. Nyní se soustřeďte na to, že tímto světlem naplňujete celou budovu, v níž jste. Vše v této budově se naplňuje světlem. Rozšiřte toto světlo ještě dále a naplňte jím celé město, ve kterém se právě nacházíte. Pošlete ho do každé domácnosti, do každého jednoho místa.

 • 6. Když je vše prosvětlené a máte pocit, že stačilo, tak se chvilku soustřeďte na to, jak tuto vibraci Óm ve formě světla vdechujete zpět do svého těla. Načerpávate energii z celého vesmíru. Pak se opět soustřeďte na svůj dech. Udělejte tři hluboké nádechy a výdechy. Nadechněte se zhluboka nosem, vydechněte ústy. Ještě jednou. Hluboký nádech nosem a výdech ústy. Zhluboka se nadechněte nosem, vydechněte ústy, a pomalu otevřete své oči …

Meditace světla pro planetu Zemi

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.