Síla farby svíček

Postup magie svíček

Zákon analogie


„Nejen to, co je vidět dole, je vidět i nahoře,
ale platí to i opačně,
a tak se mohou dít zázraky.
Všechno z něčeho vzniká, a tak stejně se všechno z něčeho rodí."

Například z fyziky známe zákon akce a reakce. Stejný zákon platí i v magické a duchovní oblasti. Všechno se nám vrátí nazpět. Každá energie a každá myšlenka. Toto „nahoře" a „dole" se vztahuje na mikro- a makrokosmos materiálního vesmíru. To „dole" je stejné, jako to "nahoře,“ což znamená, že mikro- a makrokosmos spolu souvisí a navzájem se doplňují. Přesně tak je tomu i v magii svíček! Každá barva má svůj energetický a psychologický účinek, kterého může mág využít k tomu, aby posilnil svoji energii, záměr a vůli. Samozřejmě každá kultura i člověk má jiné představy o tom, co která barva znamená, což musí mág také zohlednit. V některých kulturách je bílá barva barvou smutku, v jiných se používá při svatbách. V jedné kultuře je červená barva barvou pro lásku, v jiné je to zase zelená barva. Zde je vhodné experimentovat!

To znamená, že všechno ve vesmíru vlastně existuje ve vzájemném propojení a interakci.

Magie svíček

Bílá:

Ochrana, očista, využívá se i pro církevní účely, používá se při ochraně nebo exorcismu, bílá holubice je symbolem míru, oltářní svíce. Je to symbol bílé magie a čistoty úmyslů.

Zelená:

Připisuje se bohyni Venuši, která je zodpovědná za lásku a úspěch. Za plodnost, úspěch a štěstí, mateřskou péči, zdraví a přibývání peněz. Za peníze a kariéru se modlíme k Jupiterovi. Neměli byste tak však činit z chamtivosti, protože se může stát, že se to projeví negativně. Dělejte tak pouze tehdy, když nezbytně nutně potřebujete peníze. Používá se při evokaci boha lásky, Hagiela.

Zlatá:

Peníze, slunce, síla: Pozitivní účinky, podporuje porozumění a přitahuje sílu. Rituály pro dosáhnutí rychlého úspěchu. Rituály, při kterých je potřeba sluneční energie. Vyráběji se pro sluneční obřady a očistu aury. Měly by se používat celobarevné svíčky. Zde však narážíme na problém - většinou se dají sehnat pouze potištěné, necelobarevné svíčky. Ale není to zas tak úplně velký problém.

Černá:

Přelom, zřeknutí se, odpoutání se. Otevírá podvědomí. Černá se používá při rituálech k dosažení hlubokého stavu, nebo na vyhánění negativit. Používá se i při ochranných rituálech. Za tímto účelem se uctívá například bůh Šiva. Může se využívat při ochranných rituálech, stejně jako při prokletí.

Světlemodrá:

Proti chorobě, podpora zdraví, čistoty. Spolu s bílou podpora čistoty. Proti starostem a pro mír a radost.

Modrá:

Léčení a rovnováha! Čarodějné poznání, vnitřní směr, náklonnost, vnitřní pokoj, spánek. Barva převládající při rituálech na podporu inteligence a vyjevení pravdy. Při léčebných rituálech duševní a psychické povahy je třeba bezpodmínečně používat modré svíčky. Přivolává se přitom Aradia nebo Diana.

Magie svíček postup

Červená:


Představuje růst, sílu vůle, kreativitu. Červená se hodí na rituály lásky všech druhů. Obzvlášť pro bohyni Erzulie. U této barvy se názory liší. Mnozí si myslí, že k milostným rituálům je tato barva příliš tvrdá, protože je to barva boha války, Marsu. Zesilňuje přitažlivou sílu během rituálu.

Magie svíček


Naslouchejte svému vnitřnímu hlasu, pokud jde o barvy svíček. Když pro vás zelená barva není spojená s láskou, tak si kupte takovou barvu, která bude pro vás na rituály v pořádku!
Magie svíček není složitá, je potřeba pouze několik věcí. Potřebné věci je možné najít téměř v každém obchodě. Tyto rituály se mohou vykonávat v každém pokoji. Při rituálech bílé magie jsou vhodnější celobarevné svíčky! Při vykonávání je důležité, abychom se soustředili na pozitivní výsledek! Když už během rituálu máte pochybnosti, vaše přání se nemůže splnit! Když jste nastavení negativně, potom nejprve meditujte nebo si přečtěte něco pozitivního!


Přání, které se má vyplnit při sfouknutí svíček během nějaké slavnosti, je magií. Tento zvyk je založený na principech vůle a jasnosti. Člověk si přeje, aby se něco stalo. A aby se přání splnilo, měl by se na to soustředit a jasně vidět výsledek.


Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.