Co stojí za shlédnutí?

Duchovní filmy

Doporučení

Právě v těchto tmavých měsících, jako jsou leden a únor, kdy se člověk sám sebe ptá, co by mohl ve večerních hodinách kromě sledování televize dělat, vám doporučujeme, abyste si prohlédli tyto duchovní filmy. Slouží i jako motivace.

Proměna

RECENZIA 1: Je to inspirující film duchovního učitele Dr. Wayne Dyera, na jehož základě napsal i knihu se stejnojmenným názvem Přeměna. Filmový štáb mu ve formě rozhovorů klade otázky, na které odpovídá a postupně se dostávají stále hlouběji. Rozhovory s Waynem Dyerem se ve filmu zajímavě prolínají s životem dvou zcela odlišných rodin. Mladé rodiny, která je na výletě s dětmi a úspěšného podnikatele, který se s manželkou vydává na pracovní cestu. Obě rodiny na základě jistých událostí procházejí uvědoměním a svou proměnou. A mění se i filmový štáb. Z lidí, do té doby ovládaných svým egem, se stávají šťastné a naplněné bytosti. U každého dochází k přeměně jiným způsobem a někdy stačí i obyčejná shoda náhod.

Hlavní myšlenkou filmu je návrat ke své podstatě, k tomu božskému a odpoutání se od ega. Pokud chceme objevit smysl svého života, musíme se přestat rozhodovat egem a napojit se na svůj Zdroj. Jakmile se necháme vést, začne pro nás pracovat synchronicita a začnou se dít zázraky.

Tento film doporučujeme každému, kdo se ve svém životě ztratil, pořád něco hledá, ale neví, co hledá a cítí se nenaplněný. Je odrazovým můstkem k tomu, jak se přiblížit ke své duši, napojit se na Zdroj a poslouchat své vnitřní volání. Nezaujme Vás poutavým dějem, ale když se zaposloucháte do Waynových moudrých slov, nedokážete se od něj odtrhnout a zažijete svou vnitřní proměnu.

Po kvantové přeměně se vaše hodnoty a jejich uspořádání změní. Člověk si začíná klást otázky: Co je pro mě v životě důležité? Jaký je smysl mého života? Proč jsem tady? Jaká je moje hodnota? A proces sebeuvědomování začíná. Dozvíte se, jak prožívají tuto proměnu muži a jak ženy. U obou je to rozdílné. Náhody neexistují a všechno k nám přijde ve správný čas. Takže ZAČNĚTE ŽÍT A VĚŘTE ZDROJI! Přivede vás k vašemu skrytému potenciálu. Změnit svůj život může každý..

JRECENZIA 2: Tento film je veľmi zvláštny. Wayne Dyer ho natočil predtým, než napísal knihu s rovnakým názvom a vlastne aj obsahom. Mal v sebe zámer podeliť sa o svoje skúsenosti v oblasti možnosti urobenia zásadnej zmeny v živote človeka. Zdalo sa mu najlepšie priblížiť svoje nápady i skúsenosti každému človeku vo forme filmu. Lebo na príbehoch sa najlepšie opisuje, o čo autorovi vlastne ide. Na príbehoch ľudia najlepšie pochopia, čo robia zle a ako to môžu jednoduchým spôsobom zmeniť.

Sám sa pri natáčaní filmu posunul niekam, kde ani nečakal, že môže zájsť. Veľa o tom rozmýšľal a keď mu spolutvorcovia filmu povedali, že by vlastne mal o tom napísať aj knihu – urobil to.

Vo filme sú znázornené tri rôzne životné príbehy a aj to, ako sa ich hlavní hrdinovia postupne dostávajú k sebe samým. A zažívajú svoju postupnú premenu.

Človek sa akosi nerád mení a častokrát necháva svoj život dôjsť až k hranici, odkiaľ sa nedá ďalej pokračovať. A vtedy prichádza ten zlomový okamih a naraz je to TU! Je nad slnko jasné, že človek sa musí prijať sám a sám urobiť potrebné kroky na svoju PREMENU. Odhalenie, že to nik za mňa neurobí – len ja sám – je zásadný „objav“. Ale veľmi účinný, ak to teda urobím. A práve vtedy sa začnú diať v živote človeka oné zázraky, na ktoré predtým tak zúfalo a bezvýsledne čakal. Čiže je potrebné začať svoju premenu OD SEBA SAMÉHO!

To nech je posolstvo z filmu The Shift od Wayna Dyera pre každého odvážlivca, ktorý chce zmeniť svoj život a premeniť ho na niečo jedinečné, čo sa OPLATÍ ŽIŤ!“

!

ZDE si môžete kúpiť tento film! ✔︎

Země zítřka

Příběh začíná životem malého chlapce jménem Frank, který přichází na světovou výstavu představit svůj vynález – jetpack. Setkává se tam s dívkou v jeho letech jménem Athéna, která ho bere na jakousi cestu do budoucnosti.

O něco později se nám představuje zcela nový příběh mladé dívky jménem Casey, která se snaží předejít tomu, aby její otec zůstal bez práce a to ne zcela legálním způsobem. Jedné noci byla přichycena při činu a odvedena na policejní stanici. Při odchodu z nádraží jsou jí vráceny osobní věci, u kterých se zjevil odznak. A tady příběh začíná.

Při dotyku s odznakem se zjevila v krásné budoucnosti, ale jakmile ho pustila, byla zpátky v realitě. Jako by se ocitla v jiné dimenzi. Snaží se získat více informací, o co vlastně jde a tady se i ona setkává s dívkou jménem Aténa, která ji dovede ke Frankovi. Spolu se vracejí do Země budoucnosti. Setkávají Davida - současného "velitele Země", kterého Frank a Athéna znají z prvního setkání se Zemí budoucnosti. Mají možnost nahlédnout jak do minulosti, tak do budoucnosti. Tady se Casey umožní náhled, že Země umírá a na blížící se apokalypsu…

Myšlenka tohoto filmu je z mého pohledu velmi aktuální. Vždyť podívejme se, jak žijeme a zamyslete se nad slovy z filmu.

Úryvek z filmu: „Představte si, že nahlédnete do budoucnosti a zděsíte se tím, co vidíte. Za kým byste šli s takovou informací. Za politiky, kapitány průmyslu? A jak byste je přesvědčili? Data, fakta? Asi ne..

Jediné fakty, ktoré nespochybnia sú tie, ktoré premazávajú kolesá biznisu a zaisťujú profit. Ale čo keby existoval spôsob ako vylúčiť prostredníka a vložit túto kritickú správu všetkým ľuďom rovno do hlavy. Pravdepodobnosť konca sveta postupne rástla. Jediný spôsob, ako mu zabrániť, bolo ukázať ho. Pretože, akého rozumného človeka by nevydesila myšlienka potenciálnej deštrukcie všetkého, čo pozná a miluje. Pre záchranu civilizácie som predviedol jej kolaps. Ale ako myslíte, že ľudia túto myšlienku prijali? Ako myslíte, že reagovali na blížiaci sa koniec. Akoby im niekto dal čokoládové suflé. Svojho konca sa nebáli, len si ho prebalili a užívajú si ho vo videohrách, seriáloch, knižkách, kinách, celý svet privítal myšlienku apokalypsy a vydal sa jej s očakávaním naproti. Medzitým sa vám Zem rozpadala pod nohami. V rovnakej chvíli u vás zúri obezita a hladomor. Ako to mám chápať?

Včely a motýle vymierajú, ľadovce sa topia a vám nič nedochádza. V každý moment máte možnosť lepšej budúcnosti, ale vy tomu neveríte, a preto nedokážete ani zmeniť realitu. Myslíte na hroznú budúcnosť a nakoniec sa s ňou zmierite. Z jediného dôvodu. Pretože tá budúcnosť si od vás nič nežiada. Dneska. Takže áno, videli sme ľadovec, varovali sme Titanic. Ale vy aj tak držíte kurz a idete plnou parou vpred, prečo? Pretože sa chcete potopiť, vzdali ste to.“

Ďakujeme veľmi pekne Lenke za recenziu!

ZDE si môžete kúpiť tento film! ✔︎

The Secret - Odvaha snít (2020)

Život je opravdu o tom, jakým způsobem ho chceme žít. Někteří lidé přes svůj život kráčejí zcela v souladu se vžitým způsobem, stejně jako jejich rodiče, prarodiče, pra-prarodiče, běžným životem společnosti. Aniž by se jen zamysleli nad tím, jak žijí. A vcelku asi přežijí takový normální život, jako by oddechovku mezi minulým a budoucím životem, které byly trošku jiné…

Jiní lidé žijí svůj život zpočátku tak, jak už nahoře zmíněni, ale přece cosi je jiné. Vnímají, že Něco by měli dělat jinak, ale nevědí jak a nedokážou procházet svým životem tím „jednoduchým normálním“ životem. Prostě, jako by jim stále vcházela do jejich života „stopka“, která jim neustále říká: „Stop! Zastav se! Co to děláš? Myslíš, že je to správné!?" A oni neposlouchají, nezastavují se a pokoušejí se celou dobu dělat – žít – svůj život tak, jako ti ostatní prostí lidé. způsob života, ztrácejí doslova všechno a všechny, a zůstávají stát jako nazí v bouři, bičovaní větrem – deštěm, které bolestivě zasahuje nejen jejich tělo, ale i mysl a duši, valí se na ně jedna špatná událost za druhou a zdá se, že to celé ani neskončí, ale VŽDY nakonec nastane klid a ticho tak mocné, až to trhá uši..

A je ještě třetí typ lidí, kteří plynou svým životem jistým nenásilným způsobem, naprosto hladce a bez námahy. Takovým lidem se vše daří, situace se jim řeší jakoby samy od sebe bez používání jakéhokoli úsilí a námahy. Jsou to vlastně skrytí Andělé, kteří vzali na sebe lidskou podobu a vcházejí nepatrně do života těm těžce zkoušeným, probouzejícím se spícím lidským duším, které jsou ochotny se změnit. Lidem, kteří nemohou uvěřit, že ještě existuje na tomto světě Dobro, Láska, Štěstí, Zdraví a úspěch. A nevěří tomu, že všechno tohle je tu i pro ně. Ale jen za jedné podmínky, která je podstatou všech těch pozitivních kvalit. A tou je VÍRA! Víra, vyvěrající z hloubky duše lidské bytosti, která se rozhodla žít svůj život JINAK. Žít, jak vědomá lidská bytost. Ono je to NAJISTO možné. A jednoduché. Stačí jen začít dělat, smýšlet a vnímat – cítit svůj život tím JINÝM ZPŮSOBEM.

A o tom všem je právě tento film…

Duše (Soul)

Celovečerní emotivní animovaný film, který svým silným příběhem strhne jak dětské, tak dospělé diváky a změní jim pohled na život. Učitel hudební výchovy Joe Gardner miluje jazz. Jeho snem je stát se hudebníkem a něčeho v této oblasti dosáhnout.

Nikdo ho v tom však nepodporuje, dokonce ani jeho máma. Jednoho dne mu zavolá jeho bývalý žák s nabídkou zahrát si po boku hvězdné jazzové saxafonistky Dorothei Williams v nejlepším jazzovém klubu, protože jí vypadl muzikant. Projde zkouškou a čeká ho jeho životní šance, od které si hodně slibuje. Myslí si, že ten den u něj všechno změní. Cestou ze zkoušky nešťastně uklouzne a spadne do kanálu.

Ocitne se na neznámém místě, kde novorozené duše nabývají své osobnosti, zájmy a získávají jiskru předtím, než jdou na Zemi. Joe zjišťuje, že zemřel a jeho duše se snaží zachránit. Je rozhodnut vrátit se do svého života a nezmeškat svoji životní šanci. Na semináři mu přiřadí duši číslo 22, které má být mentorem, aby ji připravil na život na Zemi. Je to velmi frustrovaná duše, která nechce jít na Zemi a nechápe, v čem je život na Zemi tak výjimečný. Joe se jí snaží vysvětlit, proč je tak skvělé žít a přitom získává sám odpovědi na mnohé otázky. Uvědomuje si, že jeho život byl bezvýznamný a smutný. Duše číslo 22 nechápe, proč se tak moc chce vrátit do svého těla, když byl jeho život tak nudný. Po mnoha útrapách se mu nakonec podaří vrátit se do svého těla a svoji šanci nezmešká. Odehrají úžasný večer a sklidí velký úspěch. Jeho sen se stal skutečností...

BPtá se, a co bude následovat zítra? Dorothea mu odpovídá, že zítra se tam utkají opět. Joe, ale nezáří štěstím. Nadšení opadlo. Myslel jsem si, že se budu cítit jinak, říká si…<7p>

Filmem nás provází okouzlující vizuální efekty a reálná hra na hudebních nástrojích. Svými dokonale propracovanými detaily se blíží klasickému filmu. Velmi hluboký a emotivní příběh vás přinutí zamyslet se nad tím, co chcete v životě opravdu dělat. Co je smyslem života? Proč žijeme? Co chceme přinést tomuto světu? Co následuje po životě?

Připomíná nám, jak je důležitý smysl života a jak je důležité vychutnávat si maličkosti, které nám mezi každodenními starostmi unikají. Každý den za něčím spěcháme, vytváříme si stále nové a nové cíle. Něčeho dosáhneme, ani si to neužijeme a už spěcháme za něčím jiným. Lehkost a radost ze života nám uniká. Tím, že přichází na scénu v době koronaviru, si z něj můžeme vzít i ponaučení, že když se vrátíme do běžného života, budeme ho prožívat intenzivněji a radostněji. Důležité je žít každou minutu. Tak, jak přežijete svůj život vy?

ZDE si můžete koupit tenhle film! ✔︎

Matrix (Revolutions 3)

Film Matrix – Revoluce – je třetím pokračováním prvního filmu Matrix. První dva díly jakoby hnali tvůrce pokračovat dál a rozvíjet dál své skryté poselství.

Všechno se děje stále ve stejném duchu. Válka dobra a zla pokračuje. Zdá se, že zlo přebírá svou moc nad světem. Všeobecná letargie lidstva se dále šíří a „negativní ideje“ mocných je spolehlivě nechávají na svých místech. Stále udržují společnost v blahé nevědomosti a lhostejnosti k sobě i ke svým bližním.

Na druhé straně stojí lidé, kteří jsou v obraze a vědí, že je opravdu třeba zapojit všechny své síly do boje, aby to požadované a žádoucí dobro dostalo příležitost ke své výhrě. Není to ovšem vůbec jednoduché. Dobro je již řádně oslabeno a Neo – zachránce – je téměř zneškodněn, neschopný pomoci. Čas neúprosně plyne, a bez schopné obrany a odvahy bojovníků dobra, zlo opravdu ovládne celou planetu. Útočníci jsou nekonečné a samo se reprodukující stroje, které jsou naprogramovány ke zničení všeho živého. Tady vlastně je ten odkaz pro lidi dneška: Ke stvoření a používání ZLA je potřeba opravdu málo. A ono to, co se žije, se ani nezdá až takové ZLO. Co je na tom, že se věnuji sobě jistým způsobem? Vedu si svůj pohodlný konzumní život, a jediný komu můžu ublížit jsem přece JÁ SÁM! A pokud ubližuji jen sobě, co je koho do toho, že tak činím?! A tady je vlastně podstata. Přestat být otrokem svých vášní a úchylek, které mě odvádějí od podstaty bytí. Až se opravdu lidstvo stane vskutku závislé na umělé inteligenci, cesta zpět bude téměř nemožná..

Boh – tá najvyššia Sila múdrosti a inteligencie naozaj chce a túži zachovať ľudskú rasu. Ale ľudstvo na krásnej planéte Zem si samo musí zvoliť svoju správnu cestu. A urobiť vlastne svoju dobrovoľnú REVOLÚCIU, či REVOLÚCIE, lebo zdá sa, že jedna stačiť nebude.

Rozhodnúť sa pre ZMENU sa však treba veľmi rýchlo. Čas, hoci je to hodnota čisto pozemská, nestojí – plynie. Ide tu o každého z nás, ale vlastne o CELOK ako taký. Rozhodnúť sa žiť inak je voľba pre každého jedného, ktorý je súčasťou celku – ĽUDSKEJ RASY. Ale Boh je Sila, ktorej prioritou je slobodná voľba. Zvoliť si musí každý jeden SÁM. Lebo ak to za neho spraví niekto iný, nie je to už jeho osobná slobodná voľba. NIE JE! JE TO STÁLE TO OTROCTVO, ktoré vedie celú ľudskú rasu na našej krásnej planéte do záhuby. A o to TU IDE. Buďme MY – všetci VEDOMÍ – tou životodarnou silou Lásky, porozumenia, tvorivosti! S pokorou a úctou sa správajme k sebe, a hlavne i k našej planéte Zemi, ktorá je vlastne našou matkou. Ona – Zem – nás potrebuje, rovnako ako ju potrebujeme my. Sme tu jeden pre druhého. Ona bez ĽUDSTVA bude smutnou zničenou planétou, a my – ľudstvo bez zdravej Zeme NEPREŽIJEME. A verme, že to dokážeme!

Z tohoto pohľadu je posolstvo filmu jasné: VIERA je to najdôležitejšie, lebo bez VIERY nemôže pracovať ani Láska.

ZDE si můžete koupit tenhle film! online ✔︎

Kvantovy Aktivist

Je to film o spiritualitě kvantové fyziky. Tento dokumentární film nám srozumitelnou formou výkladu vysvětluje základy kvantové fyziky a kvantového léčení. Najdete v něm spoustu zajímavých informací o vědomí a bytí, jakož i spoustu alternativních pohledů na současnou vědu.

Celým filmem nás provází kvantový fyzik indického původu Dr. Amit Goswami, který s námi sdílí svůj pohled na neomezený potenciál lidského vědomí. Svými poznatky a osobními zkušenostmi se snaží vyplnit mezeru mezi kvantovou fyzikou a duchovními ideologiemi a představit nám novou vědu. Jednoho všedního dne ho napadla myšlenka, proč takhle žije? A věděl, že se musí změnit a musí něco udělat. Nastoupil na cestu nového hledání a vědeckého zkoumání.

Vychází z toho, že všechno je vědomí a neexistuje nic jiného než Bůh. Vědomí je základem všeho bytí. Říká, že všechno je hmota. Hmotou jsou všechny naše zkušenosti, všechny naše pocity, myšlenky i emoce. Všechno existuje a šíří se ve formě vln. Jak hmotné věci, tak myšlenky. Kvantovou fyziku definuje jako fyziku možností pro vědomí, ze kterých si pak naše vědomí vybírá..

Možnosti se spojují stále s dalšími možnostmi a vzniká neskutečně mnoho možností, ale ne skutečnost. Skutečnost si vybírá samo vědomí právě z těchto možností. Nacházíme v něm odpovědi na otázky: Co je to vědomí? Co je hmota? Jaký je vztah vědomí ke hmotě? Jak jsou vzájemně propojeny? Setkáváme se zde is pojmem kosmického vědomí a ne-lokální komunikace znázorněné na praktickém pokusu. Všichni jsme propojeni a nemůžeme existovat odděleně. Proto je důležitý princip vědomé volby. Sami si vybíráme naši vlastní zkušenost. Každý musí začít u sebe samého a změnit nejdříve sám sebe, až potom může změnit společnost, ve které žije. Je třeba zaměřovat svou pozornost na pozitivní věci a jednat DOBRO. Pokud vás tento film zaujal, tak se můžete podívat i na oficiální stránku filmu Kvantový aktivista.

ZDE si můžete pustet tenhle film! online ✔︎

Away

To, o čem chceme dnes mluvit, je deset dílný seriál z americké produkce s názvem AWAY. Je to velmi zajímavé dílo, které opravdu stojí za zhlédnutí. Je sice z oblasti sci-fi, ale budoucnost a možnost existence něčeho takového je opravdu jen „obal", který dělá příběh atraktivnější. Pro někoho. Někdo zareaguje i takto: „Sci-fi? Tak to já dívat nebudu." Jistě, každý máme své... Ale „AWAY“ je víc než obyčejné sci-fi.

aždý díl ze seriálu je věnován jisté oblasti lidského života na Zemi. V každém díle je věnována pozornost jednomu hrdinovi z příběhu a jeho životní cestě. Při tom se velmi pěkně rozvíjí filozofie nového pohledu na život jako takový. Na to, co bylo ve společnosti zvyklostí v minulosti, co přináší současnost a jak důležitý přístup je k přijetí nového způsobu žití. Žití v souladu s planetou Zemi, žití v úctě jednoho člověka k druhému. Hledání porozumění a nalezení možné podpory jednoho druhým.

Dokonce se tvůrci dotýkají i tak citlivého tématu jako je víra v Boha i vlivu náboženství na člověka jako takového.

Události, které dělají rámec filmu, opravdu odhalují lidi „donaha“ a konfrontují lidské sny, předsevzetí i reakce v kritických situacích. Vypovídají jasně a zřetelně, že až danou situaci člověk nezažije, neví, jak zareaguje. Hrdinové však překonávají překážky s lidskostí a ochotou poslouchat jeden druhého, a vycházejí si vstříc. A to je vlastně hlavní poselství díla, že chceme-li vytvořit společnost vyspělé civilizace, máme se vybrat tou pozitivní cestou. Naděje tady je. Využijme ji! Naše krásná planeta je skvost ve Vesmíru a my buďme jejími důstojnými dětmi.

ZDE si můžete pustet tenhle film! ✔︎

Matrix Reloaded (2)

Film Matrix 2 je volným pokračováním prvního Matrixu. Úspěšnost jednotky byla obrovská, a proto se tvůrci rozhodli v roce 2003 natočit jeho druhý díl.

Navenek působí film jako prohlídka bojových umění a zdokonalení nebezpečných scén. Tak působí jako starší - vyspělejší - bratr prvního dílu. Filmovému fanouškovi hledajícímu triky a umění kaskadérů stojí za to věnovat mu pozornost. Pošmúrnosť scén zničené planety je přesvědčivá a schopnost klonování činitelů zla obdivuhodná.

Ale pod zdánlivě jednoduchým dějem je ukryta opět hluboká myšlenka. Pozornému divákovi neunikne podstata. Jde tu o skrytou hru mužského a ženského principu. Mužský princip představuje jednoduché racionální bytí. Vychází z jednoduchého způsobu lineárního myšlení, a z toho to jakoby všechno samo vyplývá. Matrix to řídí tak, že pokud je jakýkoliv problém, vytvoří se plán jeho řešení, udělá se pokus, a očekává se předpokládaný výsledek. Pokud to vyjde, je to skvělé. Pokud to nevyjde, znovu se vytvoří nový plán ... a hledá se nový způsob řešení. Takto se nastavuje dění ve společnosti. Takto společnost na Zemi funguje. Lidé jsou vazaly systému - Matrixu.

Ale je tu něco jiného, ​​skryté, což působí na vyvážení celkového dění. Ženský princip. Jakkoliv si to Matrix nechce připustit, ženský princip funguje nezávisle na mužském principu a jde si svou vlastní cestou.

Počítá s množstvím možností, na kterých se dá budovat a stavět jiná realita. Realita duchovního principu, v níž působí a vítězí síla lásky. Mění mužský racionální program na JINÝ. Život funguje na bázi LÁSKY, která hojí všechny zranění a léčí i nejdokonalejší strojní - mužský systém MATRIXU. To je jedinečná vlastnost lidstva, která jej činí odlišným od jiných životních forem.

Vývoj se nedá zastavit a to, na čem se právě v dnešním světě již delší dobu pracuje, čemuž je důležité věnovat náležitou pozornost, je kvalita ženský princip. Každý jeden z nás má v sobě obojí: i mužskou i ženskou kvalitu. Jde právě o to poznat jaká tvůrčí a obohacující je ženská síla. Věnovat jí pozornost, rozvíjet ji a starat se o ni. Vůbec to není jednoduché. Ale pro správné nastavení života jako takového je to nesmírně důležité. Každý pokrok v tomto ohledu se počítá.

A vše zůstává otevřené nekonečnému poli možností ...

ZDE si můžete koupit tenhle film! ✔︎

Matrix

Film Matrix byl natočen v roce 1999. Dnes je to už snímek, která se počítá ke kultovním.

Je plný akčnosti a scén vyplněných bojovými uměními. Má v sobě hluboký odkaz pro lidi dneška.

Zápletka je poměrně jednoduchá, kde hlavní hrdina je nedobrovolně vtažen do mocenských her. Prochází si postupně svou proměnou a začíná chápat, že ne všechno, co se na pohled zdá, tak i ve skutečnosti je. Zjišťuje, že to co vlastně se zdá být reálným světem je jen hra naší fantazie a skutečnost je úplně jiná realita. Nedobrovolně se stává hlavním hrdinou v této hře a postupně zjišťuje, o co opravdu jde.

Svět v Matrixu je opravdu místem, kde lidskost a práva lidí jsou úplně na konci zájmu mocenských sil. Místo, které je reálné, se diametrálně liší od snu - představy o světě, kde žije člověk lidské civilizace na Zemi. Není to místo pro svobodný život šťastných bytostí, ale místo pro snadno ovladatelných otroků Síly, která se živí lidskou energií. Nezáleží jí na štěstí člověka, jedině na čem záleží je jak získat energii na svůj život.

Osvobození a vymanění se z tohoto bludiště je možné přes něco jedinečné: Lásku. Energie lásky je životodárnou silou, která je schopna zvrátit vše negativní a dát život i tam, kde se to zdá být už nemožné. Je důležité přijmout tento odkaz hlavně v dnešní zvláštní době. Nacházet a najít sebe sama, své místo pro život. Život, kde je důležitý člověk pro člověka a ne čímsi vytvořena umělá inteligence, která se hraje s lidmi. Ruku na srdce, kolik času věnujete svému počítači, či smartphonu. Už jste se nad tím někdy zamysleli? Všimli jste si, jak se lidé setkávají. Každý má s sebou svůj chytrý telefon, který si žije svým životem. A lidé, kteří si uměli vzájemné setkání užívat, se dnes setkají, pozdraví, sednou si a místo toho, aby pokračovaly ve vzájemné komunikaci, berou do rukou ty malé zařízení a sedí nemo vedle sebe, ťukajúc do nich. Nic vám to nepřipomíná?!

ZDE si můžete koupit tenhle film! ✔︎

Diaľnica 60

Neal Oliver je mladík, který si je nejistý svým životem. Na rozhodnutí používá generátor náhodných odpovědí, který mu má při rozhodování pomoci. Miluje malování, ale jeho otec by ho rád viděl jako právníka. Vše se ale mění v den oslavy jeho 22 narozenin, kdy potkává tajemného O. W. Granta. Je to ryšavý muž s červeným motýlkem a kouří dýmku s opičí hlavou. V tomto filmu hraje roli jakéhosi Aladina nebo zlaté rybičky, která mu splní jeho přání. Samozřejmě svérázným způsobem. Přání Neala Olivera není nic jiného než dostat odpovědi na své otázky.

O.W. Grant si zapálí dýmku s opičí hlavou a je rozhodnuto. Začínají se mu dít nevysvětlitelné věci. Ani to nečeká a přijímá nabídku doručení balíku do neznámého města po neexistující dálnici. Setkává se s osudy různých lidí a učí se poznávat sám sebe.

ZDE si můžete prohlédnout tento film online! (Český dabing) ✔︎
ZDE si můžete koupit tento film! (Český dabing) ✔︎

Děti včerejška - Vzpomínky na minulý život

Tento film poukazuje na reinkarnaci a ukrývá v sobě hluboké poselství z minulého života. Je důkazem toho, že jsme tu už byli a stále se vracíme zpět. Je známo, že právě sny nám mohou odhalit i zážitky z našich minulých životů. Hlavní hrdince, Angličance Jenny Cockellovej se již od útlého dětství sní sny, kterým nerozumí. Jsou to sny o ženě, kterou nikdy předtím neviděla, sny o domě, dětech a událostech, které tato rodina prožívala. Cítila, že se ženou jménem Mary jsou nějak spřízněné, ale nevěděla si to vysvětlit. Nikdy předtím nikoho z nich neviděla a přece měla pocit, že je všechny dobře zná. Ve svých snech viděla, jak tato mladá žena zemřela v nemocnici při porodu a bála se o to, kdo se postará o její děti.

Její sny a vize byly stále intenzivnější, a proto v dospělosti začala sbírat materiál, který by ji přivedl na nějakou stopu. Jako malá nakreslila podle snu jednu vesničku a později zjistila, že skutečně existuje a nachází se v Irsku. Po návštěvě regresního terapeuta se rozhodne navštívit místo, které ve svých snech viděla.

Podaří se jí vypátrat, že rodina, kterou ve svých snech viděla skutečně existovala a některé z jejích dětí stále žijí. Po smrti Mary byly rozděleny do dětských domů a jejich cesty se nenávratně rozešli. Jenny se podaří najít její děti z minulého života a díku ní se po mnoha letech opět setkají jako rodina.

Běžný život Jenny Cockellovej a její současné rodiny se tu prolíná s ne právě příjemnými vzpomínkami na její minulý život. Přesto je to však neuvěřitelně krásný a velmi hluboký film plný lásky a soucitu.

Film je inspirován skutečným příběhem Jenny Cockellovej a je natočen na základě její stejnojmenné knížky.

Ptáte se, co je to reinkarnace? Existují minulé životy? Je to všechno skutečné? ZDE sa dozvíte více o reinkarnaci!

ZDE si můžete shlédnout tenhle film online! (české titulky) ✔︎

Vzepřít se Obrům

Tento film je o trenérovi fotbalového mužstva na jedné střední škole, který se již léta snaží vytvořit dobrý tým. A přestože je dobrý trenér, má problém s tím, že když se jeden z jeho hráčů zlepší, odejde na jinou střední školu, aby se tam stal členem lepšího týmu.

Protože je to vždy stejné, že hráči se mění, jakmile jsou dostatečně vytrénovaní, odcházejí mu dobří hráči, jejichž tým potřebuje, a místo toho, aby stoupal nahoru, to jde s týmem stále dolů. Vedení školy a ani rodiče hráčů s ním již nejsou spokojeni. Nespokojenost je stále větší a začnou uvažovat o výměně trenéra. Kromě toho má i rodinné a finanční problémy.

V době své nejhorší životní krize nachází útěchu v Bibli a u Boha. Více se modlí a doufá v znamení, které obdrží ve formě člověka, který mu začne číst verš z Bible. Přitom se noří stále hlouběji do víry v Boha a posiluje ji. Od této chvíle se rozhodne pracovat se svým týmem a vést trénink jinak.

Všichni jsou zaměřeni jen materiálně, přičemž zapomínají na to nejdůležitější, a to sloužit Bohu a pracovat na naší víře. A proto, na první místo by se měla vrátit opět lidskost. Motivuje své hráče k tomu, aby šli do svého nitra a uvědomili si, že tu nejde jen o výkon a víru v sebe sama. Za pomoci vděčnosti a hluboké motivace má znovu obnovit týmový duch.

Prostřednictvím rozhovorů a společných modliteb se žáky, nacházejí skutečně ztracenou motivaci a najednou se karta obrátí.

Zdá se, že nová tréninková metoda sklízí úspěch, tým rapidně stoupá vzhůru a nálada graduje, dokud se nesetkají se svým nejlepším třídním soupeřem ... Jak film skončí se dozvíte, když jej shlednete!

ZDEsi můžete prohlédnout tento film online! (český dabing) ✔︎
ZDEsi můžete koupit tento film! ✔︎

Chatrč

Další film, který vám doporučujeme je „Chatrč - v níž se tragédie konfrontuje s věčností“. Zde je jedna pěkná recenze od jedné klientky:

Poslechla jsem tvou radu a podívala jsem si film “Chatrč“ a tento film na mě hluboce zapůsobil. Vzala jsem si k srdci jeho nejdůležitější poselství a  neustále si je v duchu opakuji:

- Bůh je všude
- milovaná mohu být až tehdy, když mám ráda sama sebe
- nemám právo soudit jiných
- musím odpustit
- budoucnost může začít až tehdy, když je člověk v harmonii se sebou samým a osvobodil se od své minulosti
- všechny rány osudu mají v našem životě určitý význam a přemění se na něco pozitivního a překrásné

Již delší dobu jsem si vědoma toho, že to, proč právě Ty jsi vstoupila do mého života má svůj smysl a jsem za to nesmírně vděčná.

Přes víkend jsem si vypnula svůj mobil a ještě několik dní ho nebudu používat. Takže Ti k tomu nebudu moci nic říci, zda se dostavily nějaké změny. Dělá mi dobře zabývat se sama sebou a pomáhá mi to soustředit se na mou budoucnost.

Pokud je XY určen pro mě, tak potom si sám a s tvou pomocí, ale ne proti své vůli, najde svou cestu do mého života (budoucnost může začít až tehdy, když pustíte minulost).

Vím, že si vždy po mém boku (Bůh je všude) a děláš všechno, co je v tvých silách, abys mi pomohla. Věřím Ti.

Uvědomila jsem si, že musím mít trpělivost a víru a  všechno bude tak, jak má být.

ZDE si můžete koupit tento film! ✔

Zimní příběh

Obsah filmu “Zimní příběh„: Zimný příbéh je film o lásce s množstvím duchovních náhledů. Příběh je založen na jednom mladém muži, který žije v Americe. Jeho rodiče ho jako malého odvrhli, a tak vyrůstal na ulici. O tohoto malého chlapce se staral jeden démonický člověk nebo lépe řečeno, využíval ho, a tak se z něj postupně stal zloděj, a to nejlepší široko daleko. Jednoho dne se to v něm zlomilo a už více nechtěl pracovat jako zloděj a škodit jiným lidem. Na to se tato démonická postava na tohoto chlapce rozzlobila a pokusila se ho zabít. V momentě, jak se tak mělo stát, pomohl tomuto chlapci utéct mystický bílý kůň, který se před ním z ničeho nic objevil.

Když chlapec odešel, zajel ke svému nevlastnímu otci, který byl starým indiánům. Jeho nevlastní otec ho vylovil z vody a následně se o něj začal starat. Řekl mu, že anděli přicházejí na svět v určitých podobách, například i v podobě bílého koně, by tak lidem pomohli naplnit jejich pozemské poslání, a že se má tímto koněm nechat vést. Tento mladý chlapec měl u sebe ještě několik drobností od bohatých lidí, které okradl a chtěl opustit toto okolí, jakož i město. Bílý kůň ho však zavedl ještě k jednomu domu, ale chlapec nevěděl proč. Jak překročil práh tohoto domu, tak ho najednou zahlédla jedna mladá žena, která byla smrtelně nemocná. Jelikož byla tak vážně nemocná, tak neměla z tohoto chlapce žádný strach. Zloděj se s touto mladou ženou spřátelil a zamiloval se do ní. Dozvěděl se o tom zloduch a chtěl tuto mladou ženu zabít, ale zloději se s ní podařilo uprchnout a uprchli spolu až na druhý konec města, kde tento zloduch už neměl přístup.

Proto si objednal nájemného vraha, který by tuto mladou ženu zabil, což se mu bohužel podařilo. Chlapec už pak nechtěl víc žít, vyzval padoucha na souboj, a ten ho následně shodil z vysokého mostu. Chlapec nějakým záhadným způsobem přežil a vyplul v úplně jiné časové linii, tak říkajíc v přítomnosti.

Tento příběh se odehrával přibližně před 100 lety, což on sám nevěděl pochopit. Na mnoho věcí si nevěděl vzpomenout. Když pak někoho našel, zdálo se mu, že toto malé dítě je jako kdyby reinkarnací jeho poražené mladé dívky. Toto malé děvčátko bylo také vážně nemocné. A i tentokrát se pokusil toto nemocné dívka zachránit. Nicméně zloduch, démonická bytost nezemřel a podobně jako on, žil i po těch 100 letech. Zjistil, že tento chlapec stále žije, čemu vůbec nerozuměl a pokusil se ho znovu zabít..

Konec vám nyní ještě nechceme prozradit. Film samotný je propletený množstvím pěkných dialogů a říká nám, že áska vítězí nad životem, nad smrtí, a že přechází z jednoho života do druhého..

ZDE si můžete koupit tento film! ✔

Zde je ještě pár citátů z tohoto filmu:

Osud volá každého z nás. Za naším světem se nachází svět, ve kterém jsme všichni propojeni jako součást většího plánu, který námi hýbe. Magie je všude kolem nás, musíte se jen lépe podívat. Jen se dívejte. Dívejte se pozorně. Protože ani samotný prostor a čas nejsou tím, čím se zdají být.
Vše je jeden velký tanec a každý z nás v něm hraje svou roli. Když ji splníme, tak pak se dostaneme všichni do nebe .. ..a staneme se hvězdami.

Pollyanna

Film „Pollyanna“je původně starší, ale velmi inspirativní film pro děti. Byl natočen na základě stejnojmenné knížky s názvem „Pollyanna“ od Eleanor H. Porterovej. Je to doslova pohlazení pro duši s velkou dávkou pozitivních myšlenek.

Film je o holčičce, které ve všem hledá něco pozitivního a nakazí svým nevyléčitelným optimismem i lidi kolem sebe. Pollyanna se po smrti svých rodičů dostane do péče své bohaté, ale protivné tety Polly, která ji vychovává podle přísných pravidel. Městečko, do kterého se k tetě přistěhovala je také plné pesimistických lidí jako ona. Pollyanin otec ji naučil “hru na radost“, kterou od té doby stále hraje a postupně zasvětí do této hry i lidi kolem sebe. Její podstata spočívá v tom najít na každé situaci něco pozitivního, něco, z čeho může mít člověk radost.

Když byla malá, tak si velmi přála panenku a ženy z charity její poslali v balíčku berle. Ona z nich měla nesmírnou radost a těšila se z toho, že je nepotřebuje. Svým optimismem mění postupně svět a lidi kolem sebe i v tomto pochmurném městečku. Podaří se jí otevřít srdce lidí a vnést do jejich životů opět radost.

Je to silný příběh o naději a štěstí, ve kterém najdete spoustu odpouštění. Vyzkoušejte hru na radost aj vy! :-)Pomůže vám překonat překážky v životě a naučí vás těšit se opět i z maličkostí..

TU si můžete prohlédnout tento film online! (český dabing) ✔︎
TU si můžete koupit tento film v angličtině! ✔︎

I Origins – Výchozí bod

Už jste se někdy setkali s tím, že lidé otevřeně hovoří o tom, že Bůh neexistuje a oni mohou věřit jen tomu, co se dá dokázat v reálném světě?
Nemohou přece uvěřit něčemu, co ještě nikdo neviděl a nenahmatal. Vůbec jim nedochází, že máme v sobě ještě něco jiného, ​​což je mnohem silnější a co nám dovoluje se ujistit o tom, že to cosi opravdu existuje.

Někdo tomu říká intuice, jiný tomu dá mnohem hlubší význam, použitím slova DUŠE. A Duše opravdu ví. Ví, co je VĚČNOST i co je realita pozemského bytí. Takový člověk, který má již rozvinuté své duchovní schopnosti, nepotřebuje předložení důkazů.

Ale, co takový ještě „neotevřený člověk? Možná toto je dobrá příležitost k jeho nastartování.

Príbeh vedca, idúceho za svojim objavom. Deklaruje svoje presvedčenie a svojim spôsobom "válcuje" lidí kolem sebe. Dokud ho život sám nezačne konfrontovat s tím, co tak vehementně hlásá …
Ve filmu je mnoho zajímavých myšlenek a také působivá zápletka: věda - versus víra.
Důkaz je rozuzlením příběhu.

TU si můžete koupit tento film v angličtině! ✔︎

Cesta pokojného bojovníka

První film je adaptací knihy Dana Millmana - "Cesta pokojného bojovníka". Knižní předloha k tomuto filmu byla velmi úspěšná a jde v něm o životní příběh samotného Dana Millmana, který jako student a úspěšný gymnasta potkal neobyčejného muže, který mu kompletně změnil jeho život. Tento muž byl zasvěcencem s velmi vyspělou duší, která Dana postupně a pomalu vedla po cestě k sobě samému, a to ve smyslu pochopení a prožití svého vyššího Já a toho, co je v životě důležité. Vedl Dana po cestě, na níž se mohl všechny tyto věci naučit s tím, že mu ukázal, která duchovní cvičení vedou k moudrosti.

Kniha, stejně jako i film, je propletena množstvím vtipných příhod a velmi dobrými rozhovory, v nichž jsou předávány dále zřejmé hluboké pravdy. Tento film se samotné knize velmi přibližuje. Je to o tom, jak Dan potkal tohoto muže a ukazuje, jakou měl k němu zpočátku antipatii. Poté, co měl Dan vážnou nehodu, mu tento muž pomohl znovu se uzdravit a ukázal mu, jak toho může dosáhnout mnohem víc, než si sám dokázal vůbec představit.

Doctor Strange

Další film se jmenuje "Doctor Strange" a byl před nedávnem i v kinech. Je to spíše takový fantastický film, propletený vtipnými dialogy a pravdami. Příběh je o velmi úspěšném chirurgovi, který je ale také velmi tvrdohlavý, až arogantní. Jako takový byl jedním z výjimečných expertů v oblasti chirurgie, a to až do dne, kdy přežil autonehodu s těžkými následky.

Tato nehoda způsobila to, že jeho ruce a prsty byly poškozeny do takové míry, že po zotavení již nemohl dále pracovat jako chirurg. Toto byl pro něj velký šok, a proto se u svých kolegů a specialistů snažil podstupovat další operace, aby mu tak znovu napravili jeho ruce. Se skutečností, že již nemůže pracovat jako chirurg se nedokázal smířit a nechtěl to jen tak jednoduše akceptovat. Během jeho návštěv u fyzioterapeuta se u něj projevovala jeho arogance a jeho ego, fyzioterapeut mu na to odpověděl, že nic není nemožné, a že by se měl přinejmenším pokusit o další trénink svých rukou.

Strange ho poslouchal a zeptal se ho na pacienta, který navzdory všemu a všem začal znovu chodit. Fyzioterapeut mu poslal spis tohoto pacienta. Poté, co si Strange přečetl tento spis a nemohl uvěřit tomu, jak tento muž vůbec dokázal znovu chodit, protože z medicínského hlediska to vypadalo nemožně, začal tohoto muže hledat. Strange ho našel během toho, jak hrál basketbal a zeptal se ho, jak to dokázal. Tento muž mu řekl, že jel do Nepálu za vysoce postaveným guru, a ten ho uzdravil.

Strange se okamžitě vydal do Nepálu a potkal tam jistou mistryni, u které se také naučil, že toho existuje mnohem víc, než si dosud myslel. Zde se osud Strange mění.

ZDE si můžete tento film přehrát! ✔︎

Malý Buddha

Jedním z nejkrásnějších a nejznámějších duchovních filmů je "Malý Buddha". Je to filmová adaptace příběhu Buddhy, v níž se hledá následovník Lámy, a kde se pro tento účel vyberou 3 adepti-děti. V tomto filmu je krásně znázorněno nalezení nového Lámy a film jako takový je plný buddhistických moudrostí.

Buddha žil mnoho let před Kristem. Byl prvním synem velkého krále. Už jeho narození provázelo mnoho posvátných znamení. Jeden svatý muž jednou předpověděl, že tento chlapec zachrání svět a pomůže lidem najít jejich pravé Já. Jeho otec zakázal, aby jeho syn dostal náboženské vzdělání. Nejprve se z něj pokusil vychovat nejlepšího krále a bojovníka. Stal se také nejlepším vojákem a učencem ve svém království. Když měl 30 let, ženu a děti, vyšel ze svého královského paláce a potkal jednoho starého muže, jednoho nemocného a jednu spálenou mrtvolu. Teprve tehdy uviděl tu nesmyslnost. Každý z nás jednou zestárne, bude nemocný a zemře. Lidský život s tolika utrpeními pro něj neměl žádný smysl. Odešel, našel si mnoho různých učitelů a učil se svatá písma a spiritualitu. Všechno jím bylo odmítnuto.

Mnoho let pak meditoval v lesích, dokud nedosáhl osvícení a nenašel svou zlatou střední cestu. Říká se, že těsně před jeho osvícením pochopil tu střední cestu takto: Učitel hudby vedl člun na řece, když on meditoval a poslouchal, co učitel říká svému žákovi: "Když přitáhneš strunu příliš, praskne. Když ji příliš povolíš, struna nebude hrát. Mistrovství spočívá v tom, všechny struny natáhnout tak akorát, aby měly přesný tón, aby všechny tóny byly v harmonickém souzvuku." On to pochopil tak, že zlatá střední cesta není žádný extrém, ale sama o sobě vede ke správnému cíli, neboli k osvícení. Od té doby, co praktikoval zlatou střední cestu, došel k osvícení.

Film se odehrává v moderní době, v níž byli hledáni lámovi nástupci. Zjistilo se, že ve všech třech dětech, které byly nalezeny, se nacházela lámova duše. To znamená, že Láma integroval svou duši najednou do tří lidí, protože na tomto světě je příliš mnoho úkolů. Film paralelně zobrazuje starověké Buddhovy příběhy, stejně jako nové příběhy, o uprchlících z Tibetu nebo o hledání duše zesnulého Lámy a další obrazy z buddhismu.

Celestinské proroctví

Další film, který bychom vám rádi doporučili, se jmenuje "Celestinské proroctví" podle stejnojmenné knihy. Jde zde o spisy, prastaré rukopisy, které jsou nalezeny v Peru a obsahují tajné zprávy, které se pokouší rozluštit jeden americký výzkumník. Samozřejmě, že o tento nález projevila velmi velký zájem i tamní armáda a různé náboženské síly a snaží se tento objev zatajit, protože by to způsobilo renesanci a další duchovní rozvoj člověka.

Ta nejdůležitější část však ve filmu nebyla ukázána, a proto vám zde doporučujeme, abyste si přečetli i samotnou knížku. Jde tam o to, jak mohou lidé čerpat energii od jiných lidí, kde cílem je dostat lidi do subtilního rozpoložení, a tím se snažit odčerpat jim energii. Ve filmu je to jen naznačeno, ale dál se to již podrobněji nerozvádí.

ZDE můžete shlédnout tento film online! ✔︎

Tajemství (The Secret)

Jeden z nejdůležitějších filmů, který byste měli na své duchovní cestě vidět, je film "Tajemství" (The Secret). V tomto filmu je ukázáno, že každý už sám v sobě nosí možnost, jak si vytvořit svou vlastní realitu. Mluví se tam o tom, že v podstatě každý člověk si svými myšlenkami stojí sám v cestě ke svému štěstí, spokojenosti a prosperitě.

ZDE můžete shlédnout tento film! ✔︎

Nedotknutelní

Jeden velmi pěkný film, který nemusí přesně zapadat mezi duchovní filmy, jsou "Nedotknutelní". V tomto filmu je s velkým srdcem znázorněno, že člověk by si měl užívat svůj život a měl by o něm přemýšlet a popřemýšlet o tom, jak se může těšit z každé situace. Příběh vypráví o paraplegikovi (vozíčkáři, který má ochrnutou páteř), který má dostatek peněz na to, aby si dokázal zajistit domácí léčbu a o černochovi, který si hledá práci a dostane u něj místo ošetřovatele, ačkoli tuto práci sám nechtěl.

Navzdory všemu tato kombinace pasuje a z obou se stanou dobří přátelé. Takto se u obou změní jejich pohledy na život a rozšíří se jejich obzory.

ZDE můžete tento film shlédnout online.

Milionář z chatrče

Další film "Milionář z chatrče" je z Indie a pojednává o dvou osiřelých bratrech, kteří uprchli ze sirotčince a všemi možnými prostředky se pokoušejí prorazit v životě. Jeden z těchto bratří se v sirotčinci zamiloval do jedné dívky a tuto dívka začal hledat, dokud ji nenašel. Bohužel se však dozvídá, že bydlí u jednoho drogového dealera. Na začátku filmu je ukázána scéna, jak se jeho bratr přihlásil do soutěže "Chcete být milionářem" a byl jen krůček od nejvyšší výhry, až do chvíle, kdy ho zatkla policie, protože nikdo nevěřil tomu, že opravdu zná všechny odpovědi a mysleli si, že je to podvodník. Film ukazuje, jak již dříve znal odpovědi na tyto otázky a měl s nimi spojené určité zážitky, a proto dokázal na tyto otázky i odpovědět. Policie mu nakonec uvěří a pustí ho na svobodu a on nakonec vyhrává ten slíbený milion. Tento film je o životě, smrti a lásce, a skutečnosti, že hlavní protagonista věřil svým schopnostem, věřil sám v sebe, a nikdy se neodchýlil od své životní cesty, ačkoli ho měli všichni za blázna.

ZDE můžete shlédnout tento film! ✔︎

Na Hromnice o den více

Jedním trošku starším, ale vtipným filmem je film "Na Hromnice o den více". Zde jde o muže, který se v důsledku svého vlastního arogantního chování tak říkajíc sám "zaklel", a každý den prožívá ten samý den znovu a znovu. Ze začátku se snaží zažívat všechny možné negativní věci a pociťuje při tom pouze prázdnotu, ačkoli ví, že každý den (nakolik se každý den odehrává přesně stejně) tím může ovlivnit chod věcí, protože to dokáže předvídat. Nakonec se rozhodl chovat úplně jinak, a protože byl zamilovaný do jedné ženy, tak se rozhodl konat dobré skutky, aby ji pak mohl získat.

Vždy se ocitne na místě, kde se dějí špatné negativní věci, aby tak pomohl ostatním lidem a zachránil jejich životy, a tím, že tento jeden den, který se stále opakuje, byl nyní vyplněn samými dobrými skutky, mohla být tato jeho kletba prolomena, a tím pádem mohl získat srdce své milované.

ZDE můžete shlédnout tento film! ✔︎

Než si pro nás přijde

Jeden vynikající film, který vám doporučujeme, se jmenuje "Než si pro nás přijde". Tento film je o 2 mužích, kteří jsou nevyléčitelně nemocní. Jeden z nich je velmi moudrý a vnímavý, a ten druhý je velmi bohatý a povrchní, a nenávidí lidi kolem sebe. Oba leží na stejném oddělení, a když musejí být spolu v jednom pokoji, tak se při vzájemném rozhovoru sblíží, což oba z nich pozitivně ovlivní.

Jelikož oba vědí, že brzy zemřou, mají připravený seznam věcí, které by chtěli ještě jednou udělat, aby tak mohli v klidu odejít z tohoto světa. Je to film s hlubším významem, který ukazuje, co je v životě opravdu důležité, a na čem záleží.

Rámájana

Další naše doporučení se týká animovaného filmu. Film se jmenuje "Rámájana" (Rámájana - legenda o princi Rámovi). Tento film pojednává o životě Rámy. V originále je tento příběh obsažen na více než dvaceti tisících stranách, ale samotný film tomuto příběhu neubral nic na jeho původní kráse. Ráma se narodil jako dokonalý člověk a to, jak žil a jednal, je příkladem pro nás všechny, jak bychom se měli správně vyjadřovat a jednat.

Tento film je plný moudrosti a radosti, a obsahuje mnoho duchovních aspektů, a slouží jako vzor pro všechny ty, kteří berou meditaci opravdu vážně. Pro tyto lidi je tento film jako stvořený.

Hovory s Bohem

Další dobrý film, který bychom vám rádi doporučili, se jmenuje "Hovory s Bohem". Tento film vznikl na základě velmi populární autobiografické knihy Neala Donalda Walsche se stejnojmenným názvem. Pojednává o tom, jak se k těmto rozhovorům dostal. Film začíná havárií, při které se Neale vážně zraní, přijde o svou práci a padne na úplné dno. Ze dne na den se stává bezdomovcem a musí se znovu postavit na nohy. Začíná se ptát, proč se to všechno děje a postupně dostává na své otázky i odpovědi. Film je natočen podle skutečné události a je o hledání smyslu života.

90 minut v nebi

Další film, který doporučujeme, se jmenuje "90 minut v nebi". Příběh je založen na skutečnosti. Jde zde o kněze, který chtěl ve své komunitě postavit nový kostel. Když se vracel z jednoho církevního setkání domů, do jeho auta narazil kamion. Záchranáři a policie byli přesvědčeni o tom, že je mrtvý. Zatímco bylo místo činu uklizeno, přišel k mrtvému ​​muž a modlil se za něj. Dotkl se ho a začal se modlit. Pak ještě zazpíval církevní píseň a najednou sám mrtvý vydal ze sebe také několik tónů. V tom muž okamžitě svolal o pomoc a chtěl, aby mu pomohli. Není mrtvý, řekl muž, právě se mnou zpíval.

Zraněný kněz pak ležel mnoho let v nemocnici. Utrpěl těžké zlomeniny, snášel silné bolesti a v těchto prvních týdnech a měsících neměl ani žádnou chuť žít. K okolnímu světu byl velmi nepříjemný a nikdo nechápal proč. Až cca po jednom roce se situace o něco zlepšila. Nejen jeho zdravotní stav, ale i jeho nálada. Teprve potom mluvil se svým nejlepším přítelem o tom, proč byl k lidem takový nepříjemný. Tehdy řekl: "Byl jsem v nebi, měl jsem se tam velmi dobře a nemohu Bohu odpustit to, že mě poslal znovu zpět. Problémem nebyl můj stav, nebo mé bolesti, ale v nebi jsem se cítil velmi dobře, spolu se známými zesnulými muži a ženami, bílými a černými."

"Nemohl jsem odpustit sám sobě a Bohu to, že jsem se musel vrátit zpět na zem a žít dál s bolestmi."

Toto vyprávění se příteli velmi líbilo a byl přesvědčen, že byl poslán zpět na zem z toho důvodu, aby ostatním řekl o tom, že nebe existuje a vzbudil v lidech naději. Nejprve nechtěl tento příběh vyprávět, protože se bál toho, že ho budou považovat za blázna.

Pak mu ten druhý muž na to řekl, že by to měl říct své ženě. Když to i ona přijme pozitivně, pak by měl o tom říct i v kostele. Tak tomu i bylo. Jeho ženu velmi zaujalo, co zažil v nebi. Muž pochopil poselství, že nebe skutečně existuje, a že je třeba přinést tuto naději i jiným lidem, kteří měli podobný osud, a dodat jim odvahu žít dál svůj život a doufat v nebe.

ZDE můžete shlédnout tento film! ✔︎

Nebe není výmysl

Další film se jmenuje "Nebe není výmysl". Tento příběh je založen na skutečnosti. Jde v něm o kněze, jehož dítě vážně onemocní. Při zánětu slepého střeva mu slepé střevo praskne a upadne do kómatu. Vypadalo to tak, že zemře. Následovala velká operace a podařilo se ho zachránit. Jeho život visel jen na vlásku a nikdo nevěděl, jestli se z kómatu znovu probere a v jakém stavu se bude pak nacházet. Otec mluvil k Bohu: "Bože, proč zrovna já? Sloužím ti a snažím se dělat jen to dobré. Proč nyní musí můj syn tak trpět, a dokonce i zemřít." Nato se sešlo mnoho lidí, aby se za chlapce modlili. Chlapec se opět probral z kómatu, i když mu lékaři dávali jen malou naději. Všichni se z toho velmi těšili. Velmi zajímavé bylo to, že když se chlapec znovu uzdravil, začal mluvit o svých zážitcích, které prožil v kómatu. Chlapec věděl, že jeho otec mluvil s Bohem.

Pamatoval si i rozhovor s mámou a na modlitby jiných. Chlapec také popsal nebe a Ježíše. Ale i jiné věci, o kterých vůbec nemohl vědět. Například to, že jeho matka přišla o jedno dítě, jeho sestru, kterou potkal v nebi. Jeho rodiče o této ztrátě nikomu neřekli. Chlapec zjistil i mnoho dalších informací o jiných mrtvých a pak se pokusil popsat i Ježíše.

Jednoho dne našel jeden obrázek a řekl: "Přesně takto vypadal Ježíš." Stejný obraz namalovala jedna mladá žena z Litvy, která se s Ježíšem setkala také v kómatu.

ZDE můžete shlédnout tento film! ✔︎

Baraka - Odysea Zeme

Baraka je dokumentací různých míst a zážitků z celého světa. Jsou to velmi pěkné scenérie různých přírodních jevů, různých náboženství a fascinujících míst, jako chrámů nebo sopek. Uvidíte tam mnoho kultur a domorodých národů, které byly znázorněny jako protiklad k našemu modernímu životnímu stylu a naopak k přírodě. Je důkazem toho, jaká krásná může být příroda nebo svět. Jaké odlišné jsou jednotlivé země. Film byl natáčen přibližně v 25 zemích Film poukazuje na to, že musíme chránit naši Zemi, protože jinak ji postupem času sami zničíme.

Film je doprovázen velmi smyslnou hudbou a zachycuje velmi pěkné momenty naší Země. Neobsahuje žádné dialogy

ZDE si můžete prohlédnout tento film online! ✔︎
ZDEsi můžete koupit tento film! ✔︎

Lion - Dlouhá cesta domů

Když měl jeden chlapec 5 let, šel se svým bratrem do jiného města, aby vydělali nějaké peníze. Jeho bratr na chvilku odešel a malý chlapec nastoupil do vlaku, protože mu byla zima. Vlak se rozjel. Vystoupil pak ve velkém městě v Indii, ale nedokázal nikomu vysvětlit, jak se jmenuje, kde bydlí nebo jak se sem dostal. Byl převezen do dětského domova, kde se snažili najít jeho rodiče a kontaktovat je. Hledání bylo neúspěšné, proto ho dali na adopci. Nakonec si ho adoptovala jedna australská rodina. Často snil o tom, že se vrátí domů a jak by mohl najít svého bratra.

Snažil se najít na Googlu, jak by se mohl vrátit domů. Hledání se vyplatilo a našel zastávku, na níž svého bratra viděl naposledy. Našel i vesnici a nakonec mohl po velmi dlouhém čase znovu spatřit i svou matku. Jeho bratr už bohužel nežil, v jednu noc ho totiž srazil vlak

Tento film je natočen podle skutečné události.

TU si můžete koupit tento film! ✔︎

Bezpodmínečná láska- Unconditional

Film začíná v bodě, kdy Samantha prožívá nejtěžší období svého života, protože její manžel, který vždy pomáhal jiným a byl tu vždy pro každého, byl zastřelen. Byla úspěšnou autorkou knih, ráda malovala, ale od této události se již nedokázala ve svém životě z ničeho těšit. Pokusila se najít vraha svého manžela, ale její hledání bylo bohužel neúspěšné. Chtěla spáchat sebevraždu, vrátila se na místo nehody a těsně předtím, než to chtěla udělat, uviděla dvě děti, z nichž jedno právě srazilo auto. Bezprostředně po nehodě jim pomáhala a dělala to, co bylo potřeba.

Malá holčička byla těžce zraněna a nehodu přežila. Když Samantha chtěla odejít z nemocnice, uviděla jednoho starého kamaráda z dětství, se kterým chodila na základní školu.

Začali si povídat a vyšlo najevo, že Joe se stará o tyto a také další děti. Nebyly to sice jeho vlastní děti, ale přesto má k těmto dětem z ghetta jedinečné pouto. Pomáhá dětem, aby se naučili, jak mohou formovat a zlepšovat svůj život. . Na Samanthu to velmi zapůsobilo a Joe jí nabídl, aby mu pomáhala. Joe byl velmi nemocný, ale přežil díky tomu, že ho Samantha včas přivezla do nemocnice. Od toho času se Samantha starala o tyto děti..

Tento film je založen na skutečné události.

ZDE Tento film je založen na skutečné události. (české titulky) ✔︎

Náš domov

Tento film pojednává o lékaři Andrém Luiz, který se po své smrti ocitne v jednom druhu světa stínů. Po mnoha měsících modlení je výše vyvinutými dušemi přenesen do astrálního města (domů).

Lékař André Luiz skutečně existoval, byl velmi známým lékařem, ale hodně pil a kouřil. André Luiz zemřel dost brzy, po své smrti byl v očistci, protože měl příliš mnoho špatných představ. Nevěřil v znovuzrození a nesl si s sebou mnoho negativních myšlenek. To ho přivedlo na úroveň, kde byl klasifikován jako sebevrah. Začal se modlit k Bohu a po nějakém čase přišli vysoce rozvinuté duše, které ho vysvobodili z této úrovně. Přivedli ho do astrálního města, kde se dozvěděl, že žádná smrt neexistuje. Když jsou duše důkladně očištěny, mohou se znovu narodit. Nevěděl, co by měl dělat, ale pochopil, že pokud chce dát své rodině nějakou zprávu, tak si to musí na druhém světě zasloužit.

Pomáhal jiným duším v astrálním městě, kde pak i on sám dosáhl úrovně, v níž bylo pro něj možné přijít na zem jako duch. Pokusil se říct své rodině, že smrt neexistuje.

Ve filmu se nezachází velmi do detailů, ale pro ty, kteří truchlí nebo se tímto tématem dosud nezabývali, je to skvělý úvod, který ukazuje, jak by to mohlo být po smrti..

Co je po smrti závisí pravděpodobně i na tom, na jaké vývojové úrovni se duše nachází. ZDE si můžete přečíst další hlubší článek o tom, co je nebo by mohlo být po smrti Je to také velmi dobrá inspirace na meditaci!!

ZDE si můžete prohlédnout tento film online! ✔︎

Collateral Beauty: Druhá šance

Dalším filmem je“Collateral Beauty: Druhá šanca“. Úspěšný vedoucí pracovník reklamní agentury v New Yorku prožívá osobní tragédii. Jeho jediná dcera zemřela na rakovinu. Jeho tři přátelé, se kterými velmi úspěšně vede velkou firmu, si dělají o něj velké starosti. Ačkoli jeho dcera zemřela už před půl rokem, stále nemůže normálně pracovat a komunikovat. Pomalu se to ve firmě zhoršuje. Přátelé ho potřebují jako hlavního zakladatele. Ale on bohužel není připraven a ochoten komunikovat a dělat rozhodnutí. Jeho tři kamarádi dali do firmy všechno a nyní mají strach, že firma pomalu, ale jistě zbankrotuje. Protože ale není ochoten komunikovat, jeho přátelé pověří detektiva, aby jim pomohl zjistit, co dělá celý den. Detektiv zjistí, že od hněvu a zoufalství píše ldopisy smrti, lásce a času. a času. Jeho přátelé chtějí tuto užitečnou informaci využít a najmou si tří herce. Mají znázornit stejně smrt, rovnako ako aj lásku a čas.

Měli by ho přimět k určitým krokům Zajímavé je ale to, že herci se nakonec skutečně ukáží jako smrt, láska a čas, které se znázorní v jejich vlastních osobách. Přátelé použili herců jen proto, aby něco udělali viditelným, a ti jsou někdy ve filmu pro určité osoby viditelní a někdy ne. Prostřednictvím rozhovorů může muž svou ztrátu a smutek lépe zpracovat.

Film pak nabere překvapivý spád, který je plný emocí. Je to velmi emocionální, duchovně hluboký film. film.

ZDE si můžete koupit tento film!✔︎

Cesta pokojného bojovníka

První film je od Dana Millman - "Cesta pokojného bojovníka" . Knižní předloha k tomuto filmu byla velmi úspěšná a jde v něm o životní příběh samotného Dana Millman , který jako student a úspěšný gymnasta setkal neobyčejného muže, který mu kompletně změnil jeho život. Tento muž byl zasvěcencům a velmi vyspělou duší, která Dana postupně a pomalu vedla po cestě k sobě samému a to ve smyslu pochopení a přežití svého vyššího Já a toho, co je v životě důležité. Vedl Dana po silnici, na níž se mohl všechny tyto věci naučit s tím, že mu ukázal, které duchovní cvičení vedou k moudrosti. Kniha, stejně jako film je propletený množstvím vtipných příhod a velmi dobrými rozhovory, v nichž jsou předávány dále zřejmé hluboké pravdy.

Tento film se samotné knize velmi přibližuje. Je to o tom, jak Dan setkal tohoto muže a ukazuje, jakou měl k němu zpočátku antipatii. Poté, co měl Dan vážnou nehodu, mu tento muž pomohl znovu uzdravit a ukázal mu, jak toho může dosáhnout mnohem víc, než si sám uměl vůbec představit.

V případě, že i vy znáte nějaký pěkný duchovní film, tak nám prosím dejte o něm vědět, abychom si o něj mohli rozšířit tento náš seznam.

Našli jste partnera svých snů, ale nevíte, jak se s ním dát dohromady? Dohodněte si u nás nezávaznou konzultaci!

Máte udělat nějaké důležité rozhodnutí nebo nevíte, co byste měli v současné situaci udělat? Využijte naše dlouholeté zkušenosti! Pomůžeme Vám!


Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Mapa stránek © 2014 - 2024 Janka Čermáková I I Magierin Damona Kontakt