Jak se stretnout se svojí duší

Meditace na spojení se s duší

Motto: Jak se střetnout se svojí duší

Dnes jsem se chtěla zaměřit na něco zcela speciální. Přitom důvěrně každému z nás, kteří jsme na cestě hledání. Mnohem více známé ...
DUŠE. Kolikrát jsme slyšeli to slovo? Mnohokrát. A mnohokrát jsme si ho i řekli. Ale procítili jsme ho až do hloubky sebe samého? Ale setkali jsme ji opravdu? A pokud ano, dotkli jsme se jí? A dotkli jsme se jí s láskou?

Mnohdy se ten dotek nedá uskutečnit. Je tu něco VÍCE - VĚTŠÍ - jako naše duše. Ptáte se: "Co to je?" Asi vám začíná svítat. 🙂 Není to nic jiného než náš ROZUM - naše EGO. Má ho každý, kdo přišel žít svůj život sem na tuto planetu - Zemi. Nemají ho jen lidé, mají ho i zvířata. Stejně jako oni mají svou duši. a podle nejnovějších výzkumů mají duši i rostliny, neboť dokáží také cítit, a pokud žijí na Zemi jako jisté materiální vyjádření jiného druhu energie, pak by měli mít i rozum - ego. Logicky vzato. Pokud tedy ta logika tady je a platí ... 🙂

No sami víme, že náš svět na Zemi je jedna velká konspirace, která má zajistit, aby ten materiální svět fungoval podle potřebných pravidel. Aby naplňovala ona zkušenost zrození - Božský plán, přijít si vyzkoušet a naučit se jak se dá láska používat v takovém materiálním světě. Věru těžký - přetěžké úkol pro každou duši, která se pro něco takového rozhodně. Na druhé straně se však říká, že Země je jediné místo v celém universe, kde se dá láska přežít a procítit tak intenzivně. Nikde jinde ty příležitosti nejsou, protože tam není třeba si dokazovat, že nějaká LÁSKA přece jen existuje. Tam prostě je. A všechno se může v jejím proudu koupat stále, bez přestávky. Ale, a to je jakési lidské zhodnocení ze zkušenosti života na Zemi, dá se to pak ještě procítit? Když něco přece neustále mám, stává se to běžnou součástí života, a už se ani nad tím nezamýšlel, jestli je to něco výjimečného, ​​něco za co se vyplatí dát i to nejcennější - život! Zda? Ano je to taková lidská logika, ale jsme přece lidé a žijeme tady a zkoušíme si všichni prožít to, co jsme se přišli naučit a pokusit získat.

Meditácia na spojenie sa s dušou

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky Skúsenosti

Cesty uvědomění si duše jsou různé, každý má tu svou jedinečnou. Mnohdy člověku nedochází, že nedělá to, co si slíbil, že získá a čas mu plyne. Dostává malé upozornění od Nejvyššího, které ho mají zastavit a změnit způsob toho, co dělá a jak to dělá. Některým lidem opravdu stačí to malé upozornění a začnou se chovat jinak. Hodně je takových, kterým ten lehký dotyk věčnosti neřekne NIC. Takže upozornění musí být důrazněji a důrazněji. Nakonec, jak se to zpívá v jedné písni - přichází závěrečná ŠOU. Při ní se "rozsvítí" každému. Ale tehdy na nápravu již není čas. Proto si trošku zopakujme jak se k té své duši přiblížit. Jako její porozumět?

Mnoho hledačů a mudrců se tím zabývalo a výsledek je zcela jednoduchý. Klasicky. Vše, co je geniálně je JEDNODUCHÉ. Pokud je něco jednoduché - málo co se na tom dá pokazit. A toto je tak jednoduché, že drtivá většina lidstva říká: "A tohle mi má pomoci?" 🙂 O co jde? Nuž MEDITACE. To je ten stav, kdy se dá se svou duší setkat a dá se s ní komunikovat. Ano - komunikovat. Neboť zde jsou slova nedostatečným vyjádřením děje. Jsou hrubé, protože patří do materiálního světa. Tam jsou zcela v pořádku a dá se jimi vystihnout vše, co je třeba. Ale v jemnohmotné - duchovní rovině to tak není. Duše se projevuje cítěním. Je těžko popsat slovy, co cítím pokud se napojím na onu jemnohmotnou existenci. Ale je to existence ABSOLUTNÍ. Bezesporu a bezpodmínečná. Tak jako věčnost sama a nekonečná hloubka univerzálních prostor. V meditaci se přeneseme do světa nekonečných možností a ona materiální rovina se tam prostě nevprace. A to je vlastně jádro - podstata VĚČNOSTI.

Nekonečné laskavosti a přítomnosti Boha a jeho energie. Jen v meditaci se dokážeme odpoutat od tohoto hmotného - hrubého světa materie. A poznat, jaká ta LÁSKA vlastně je. A přichází mnoho otázek ale i odpovědí na ně. Od nekonečné moudrosti. A je jen na každém z nás, jak informace přijme, jak je zpracuje a jak jejich začne ve svém životě používat. Duše nikdy nelže a nezavádí. Duše s námi nehraje žádné nekalé hry. Duše jen jednoduše dává LÁSKU. A hlavní kvalitou lásky je nekonečná milost a hojivost. Každý problém na Zemi se dá ABSOLUTNĚ vyřešit a zahojit jejím vlivem. KAŽDÝ. Bez podmínek a finančních nároků. Bez ovládání a týrání druhého člověka.

Meditovat už všichni zde přítomní víme. Pojďme se věnovat meditaci nyní s trošku jiným přístupem, vědomým prožíváním tohoto zázračného stavu bytí. Spojme se v hloubce meditace s věčností a s Bohem a soustřeďme se jen na svou duši. Rozum - ego - nechme stát a komunikujme se svou duší.

Je zde mnoho otázek a ještě více odpovědí. Jistě v každém z vás rezonuje něco z toho, k čemu směřujeme. A celé je to v nás, všechno to, co chceme vědět. Vše již bylo řečeno a stačí jen si to uvědomit. Každý z nás zná tu svou správnou odpověď, a možná se těžko najdou dvě stejné. Ale o tom je život. O různorodosti.

Komunikujme přes jemnou pulsaci naší vlastní energie, která se spojuje s energií od Zdroje. Vnímejme ten zázrak!

Meditace na spojení se s duší

Cítíte se frustrovaně, bez motivace, bez energie a nevíte proč? Takové pocity často pramení z určitého vzorce chování, trendů nebo určitého stereotypu, kterým se poddávají, aniž jsme si toho všimli. Tyto vzorce chování a stereotypy umíme změnit a ovlivnit tak, abyste vědomě ovlivňovali svůj život více pozitivní než negativní. Můžete dosáhnout všechno, pokud do toho vložíte svého ducha a své srdce. A my vám s tím pomůžeme!

Hudba a slova jsou sice zvuky, ale prostřednictvím nich je možné vytvořit i ticho, klid a pohodu.

Vystresovaný? Manažer? Vrcholový sportovec? Nabízíme vám na míru vyrobené stres management a meditační semináře!

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.