Rituály, techniky a návody!

Magie peněz a magie pro úspěch

Bílá magie: Přičarujte si peníze

Toto kouzlo na přítáhnutí peněz vykonejte tehdy, když očekáváte peníze, ne až potom, co jste je utratili. Magie a kouzlo k přitáhnutí peněz, kterým chcete získat peníze, je jen jedním impulzem, aby si peníze našly cestu k vám. Rituál vám pomůže přitáhnout peníze. Přivodí těm správným lidem dobrou atmosféru, aby tato událost mohla nastoupit. Ale musíte být opatrní, abyste uviděli ty správné příležitosti a využili jste je!


S tímto rituálem získáte jakousi podporu pro tok peněz. Pokud jste ve správný čas a na správném místě, kouzlo by se mohlo splnit. Symbolicky to znamená, že pokud budete hrát loterii, tak se na vás může usmát štěstí. Pokud chcete vyšší plat, musíte mít pro to i dobré důvody. Platí, že rituál na přitáhnutí peněz není žádným zbožným přáním, protože při tomto rituálu nemůžeme očekávat, že když vyslovíme naše přání, budou k nám najednou proudit peníze.


Pokud se jedná o peníze, jde ve skutečnosti o tato témata: Zaprvé jde o peníze, mnoho peněz, a pocit lehkosti a radosti, který máte. Zadruhé o starosti a úzkost, když peníze chybí. Mnoho lidí si mysli, že když hovoří pozitivně o penězích, mělo by to už stačit! Když mluvíte o penězích a zároveň přitom pociťujete určitý strach, potom ve skutečnosti nemluvíte k tématu peněz. A tento rozdíl je klíčový, protože první případ peníze přitahuje, kdežto druhý případ drží peníze od vás daleko.

Prostřednictvím rituálů bílé magie a voodoo rituálů vás můžeme energeticky podporovat, abyste nejen těžce a tvrdě pracovali, ale aby se vám vaše úsilí i oplatilo. Mluvte s námi!

Magie peněz

Kouzlo s magnetem - bílá magie

Rituál pro peníze


Jak přilákat zákazníky do obchodu nebo vaší společnosti.

Bílá magie: Kouzlo na přitáhnutí úspěchu. Budete potřebovat:

Stacks Image 657611
2 čajové lžičky vody
3 kapky levandulového oleje
Zapalovač nebo zápalky
Pavučinu
Jehlu
Stacks Image 657630
Aroma lampu s čajovou svíčkou
7 bílých, žlutých nebo zelených čajových svíček
Zelený a žlutý kus papíru o velikosti 21 x 21 cm
Malý magnet
1 čajovou lžičku medu

Pozadí
Je to neuvěřitelné, až depresivní, člověka to dokáže pořádně naštvat, když služby, které nabízíte, neběží tak, jak chcete, protože není dostatek klientů. Tento rituál by měl podnítit zvědavost a přilákat potenciální zákazníky, kteří vstoupí do vašeho obchodu nebo vaší firmy. Ale to všechno je jen a jen na vás, vašich službách a nabídkách. To, aby si lidé mohli prohlédnout vaše nabídky je už poloviční cesta k úspěchu. Pokud jste udělali dost, máte i dobré nabídky, webové stránky, AdWords a navzdory tomu se nic neděje, je načase začít se zabývat bílou magií.

Rituál pro úspěch

Tento rituál je založený na prastarých přibězích. Každý ví, že med přitahuje včely. Stejně tak byste měli postupovat, abyste přilákali i svoje zákazníky. Známá je také schopnost pavoučí sítě - chytit kořist, pevně ji držet a nepustit ji. Můžete využít všechny prostředky, abyste přilákali vaše zákazníky. Magnet přitahuje. Zelená je barvou bohyně Venuše, která je zodpovědná nejen za lásku, ale i za úspěch a dobré obchody.

Vhodný čas pro rituál:

Tento rituál vykonejte ihned po novu Měsíce ve středu nebo v pátek.

Postup rituálu:
Vytvořte okolo sebe ochranný kruh ze soli. Dejte do aroma lampy vodu a olej a zapalte v lampě čajovou svíčku. Pomocí jehly vyryjte do každé čajové svíčky panáčky. Potom položte čajové svíčky na skleněnou nebo kovovou podložku do kruhu okolo listu papíru. Teď položte na papír magnet a řekněte:

„Se silou severu teď přitahuji
dobré klienty, mnoho peněz.“
Teď dejte na magnet med a řekněte:
„Já a můj obchod přitahujeme peníze a úspěch tak, jako med přitahuje včely!“
Potom položte pavučinu na med a řekněte:
„Dobří klienti a dobré peníze zůstanou se mnou. Peníze jsou dobré, já jsem dobrý/á a my jsme spolu šťastní!“
Zapalte všech 7 čajových svíček a přitom řekněte:
“V noci vás vzývám, sílo a moci Merkuru a Venuše,
při této pavučině, medu a magnetu, ať se všechno dobré podaří!“

  1. „Se silou severu teď přitahuji

  2. dobré klienty, mnoho peněz.“
  3. Teď dejte na magnet med a řekněte:
  4. „Já a můj obchod přitahujeme peníze a úspěch tak, jako med přitahuje včely!“
  5. Potom položte pavučinu na med a řekněte:
  6. „Dobří klienti a dobré peníze zůstanou se mnou. Peníze jsou dobré, já jsem dobrý/á a my jsme spolu šťastní!“
  7. Zapalte všech 7 čajových svíček a přitom řekněte:
  8. “V noci vás vzývám, sílo a moci Merkuru a Venuše,
  9. při této pavučině, medu a magnetu, ať se všechno dobré podaří!“

Když všechny čajové svíčky dohoří, zabalte použité materiály do papíru a umístěte ho někde ve své kanceláři, obchodě nebo podniku. ZDE si můžete přečíst více o magii peněz a úspěchu.

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.