Rituály, techniky a návody!

Milostná magie - Můj příběh I.

Ahojte přátelé.

Chci se s vámi podělit o mou zkušenost s bílou magií. Rada a často si čtu příspěvky od klientů a t to mě těší a vždy pohladí dušičku. Nebude to příběh na jednu stránku a dokonce ještě není ani „ukončen“. Věřím, že během tohoto psaní svého příběhu proměny a dosažení cíle, budu už „v cíli“ ☺.

A jak se to vlastně všechno začalo? Je to úplně jednoduché.
Byla jsem a jsem obyčejná žena. Se svým synem žijeme sami už dost dlouho. Mám vlastní byt (na hypotéku), auto, práci a syn je zdravý puberťák - to abyste věděli, že jsem úplně obyčejná svobodná maminka. Otec mého syna mi sice občas dělá stres, ale o syna se stará a mají se velmi rádi. Nebyla jsem šťastlivec na vztahy. Mnohdy jsem bloudila po internetu a hledala „lék“ na šťastný vzťah. Dokonce jsem zkoušela i svíčkové kouzla aa všelijaké možné věci, jen aby mě partner miloval. Teď už vím, že rituál musí být správně proveden a pak je ho třeba úplně vypustit z hlavy (což při psychickém rozpoložení nešťastné ženy není možné). Další věc je, že není třeba dělat nic proti vůli druhého (což se přiznávám, že mi bylo fuk, protože jsem toho chlapa prostě chtěla !!). Měla jsem několik vztahů, trvaly 1,5 roku - 2 roky a nic z toho nevzniklo. Vždy mě muž opustil a já jsem nechápala proč, vždyť jsem dělala úplně všechno pro něj, aby byl šťastný a on odešel a našel si jinou.

Byla jsem už na pokraji sil a zcela zoufalá. O to více mi k tomu přidalo, že jsem potkala svého nynějšího „skoro partnera“ a opět se zamilovala. Slepě - však jak jinak, ne? To bylo u mě úúúúplně normálně ☺. Samozřejmě, že s ním nic nebylo růžové (kromě mých brýlí), také jsem nechápala, co se děje. Vždyť dělám všechno, co chce a on i tak nechce se mnou mít vztah. Vnímala jsem, že mě bere jako kamarádku, ale i tak mě k němu něco velmi táhlo. Ani sama jsem nevěděla co ... Dokonce se dal dohromady s bývalou, po třech měsících "naší známosti“ a já jsem stále i tak stála při něm a doufala (s bývalou už x-krát dával dohromady a rozcházel). Toto však bylo naposledy, co už teď vím ☺. Během roku se u něho vyskytlo ještě pár žen, neříkám, že to byly sexuální známosti, ale byly tam a mě to ničilo ... ale i tak jsem stále byla při něm ... Opět jsem byla naprosto zoufalá, nevěděla jsem už vůbec nic ... Nevěděla jsem se těšit, moje myšlenky nevěděli být jiné, jen pochybovačné a můj život ztrácel úplně význam. a to jen a jen kvůli mé touze mít vztah a aby mě někdo miloval !!

nohdy jsem chodila na různé stránky na internetu a hledala rady jak si přitáhnout a připoutat partnera. Dokonce jsem i mnohokrát navštívila stránku bílá magie, ale ani mě nenapadlo jim napsat. Teprve při tomto partnerovi, po nějakém roce i něco známosti, jsem jim napsala ... A oni mi odpověděli a dohodli jsme si první termín volání. Já jsem byla taková nedočkavá, měla tolik otázek, ale při prvním rozhovoru, kromě toho, že mi vědí pomoci, jsem se nedozvěděla téměř nic nového. Potvrdili mi pouze to, co jsem už i sama tušila. Ale ani to mě nezastavilo v tom, abych nepokračovala dál. Hned po rozhovoru jsem utíkala do banky (uvolnila jsem se ze zaměstnání na půl hodinku), půjčila si peníze a hned v ten den jsem zaplatila požadovanou částku. Bylo to 28.09.2015 a řeknu vám, že ten den v životě neprohloupíte !!
á komunikuji s MonikouPavlem. S Pavlem jednou do měsíce a s Monikou na začátku každý týden. Termín si vždy dohodnete společně, aby vyhovoval oběma stranám..

V ten den zaplacení částky jsem večer komunikovala s Monikou. Od té doby jsem se stala jejich klientem. Vysvětlila mi postup meditace a dala doporučenou literaturu e čtení. Já jsem sama nevěděla, jak toto všechno budu dodržovat, protože samozřejmě raději sleduji filmy, jako čtu ☺ ☺. Zajímavé je, že jsem se do toho pustila a ono to šlo. V první knížce, což je opravdu důležitá a fakt pravdivá (Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše) sem pochopila, jaké chyby jsem často dělala a jak opravdu funguje žena a muž. Stejně byly stavěny i ostatní knížky a já začala stále více a více chápat. Za první tři měsíce jsem přečetla tři celé knížky a jednu měla rozečtenou. Zapisovala jsem si, že co se děje, jak probíhají věci a co je nového ve „vztahu“. Udělala jsem si deníček a tam si psala „budoucnost“ ako kdyby byla nyní a zde. Byla jsem šťastná, že jsem patřila mezi 5 % idí, kterým dokáží pomoci a pomáhají. Rozhovory s Monikou a Pavlem mi velmi pomáhali, i když během prvních měsíců bych s nimi nejraději volala každý den. Před Pavlem jsem vždy měla respekt a v prvním okamžiku jsem se ho, ani nevím proč, styděla. Ještě i dosud mám před ním respekt, ale je to jeden úžasný člověk !! Umí Vás rozesmát, ale i kvalitně Seřvat (omlouvám se za výraz, jiný mě nenapadl). Je to dokonalý motivátor a rozhovory s ním jsou kratší, ale o to výstižnější. Monika Monika velmi pomáhá psychicky zvládnout nátlak každodenních situací. Co se týče meditaci, každý měsíc mi bylo řečeno, jaká barva svíčky je vhodná. Toto poctivě dodržuji. Meditovala jsem každý den, někdy i 2-krát, bohužel nepodařilo se mi dosud astrálne cestovat, ož ale neberu tragicky, spíše si myslím, že na to musí být člověk opravdu připraven a až pak je mu něco takového umožněno. To už beru jako vyšší formu meditace a třeba se tomu odevzdat a naplno věnovat (můj názor ☺). Také dodržuji lázně ve slané vodě. Opravdu je třeba dodržovat pokyny, které dostanete. Víte, že bez větru se ani lístek nepohne a pokud má mít rituál, což provádí tým bílé magie účinek, je třeba spolupracovat. Já jsem to zjistila také ☺. Na začátku jsem byla opravdu nedočkavá a čekala, že za tři měsíce už budou zvonit svatební zvony a můj vytoužený objekt (princ) bude můj manžel. Nooooo, ale to se nestalo ☺. I přes všechny otázky, že jak dlouho to bude trvat, jsem nikdy nedostala přímou odpověď a víte proč? Neboť v tom stavu, jakém jsem byla, bych opravdu nedělala NIC. Jen bych čekala tři, čtyři, pět měsíců, že kdy už nastane ten „šťastný konec“. JJá se snažím dosáhnout svého vytouženého cíle rok a tři měsíce a stále pokračuji, pracuji na sobě a cítím, jak se vše mění a stává skutečností.

A jak se změnil můj vztah během třech měsících spolupráce s bílou magií?
(Jak jsem řekla na začátku, můj příběh Vám budu psát po částech)

Nejde ani o to, jak se změnil můj vztah, ale jak jsem se změnila JA! Samozřejmě, že i můj princ se změnil, nějak zázrakem se pomalu začal distancovat od jiných žen. Vnímal více mě. Věřím, že to bylo i rituály, neboť při nich tým bílé magie odstraňuje blokády z dětství, minulosti atd., Ale bylo to i mnou !! Já jsem začala vnímat svět jinak, komunikovat jinak. Ale samozřejmě, že to byl jen začátek. Stále nebylo všechno růžové, ale už i moje brýle měnily barvu a to byl základ. Začala jsem chápat, co přináší štěstí. Začala jsem těžce, ale pomalu měnit sebe, své myšlení, cítění. Potom v lednu přišla rána. V tom mém klidném houpání se ve snech, si můj princ zapomněl u mě zařízení s filmy a fotkami a jako každé zvědavé ženě, ani mně to nedalo a podívala jsem si obsah fotek. Tehdy jsem zjistila, že dovolenou, co „plánoval“ se mnou a nakonec šel s partou, strávil s tou svojí ex (že prý jsou dobří kamarádi), potom výstup na nejmenovaný kopec, opět že prý s partou a zjistila jsem, že byl opět se svou ex. Ani si neumíte představit, že co to se mnou udělalo. Tehdy mi Pavel řekl krásnou věc. Byla si už připravena, aby ses to dozvěděla. Tehdy mě to dokonale rozhodilo a dosud mě některé fotky matou. Ale už je to zanedbatelné s tím pocitem tehdy - a to byl můj začátek cesty uvědomění si přítomného okamžiku. Minulost nic neznamená, možná takto by reagoval i on, kdyby videl moje fotky. Nemohu se dívat na svět přes své zničující myšlenky upjaté na minulost. To byl můj klíč k úspěchu. V knížkách najdete mnoho odpovědí, některé jsem chytila ​​do ruky i 5krát během prvních tří měsíců a četla znovu a znovu určité věci. Přítomný okamžik je nejdůležitější ze všeho, a když se rozhodnete s bílou magií spolupracovat, věřte mi, že to je ten správný krok - uvědomění si přítomného okamžiku, uvědomění si sebe a komunikace, komunikace a komunikace..

Takže první tři měsíce byly velmi zajímavé. Shrnu jejich takto:
Naučila jsem se meditovat a opět začala číst knížky. Vracelo se mi sebevědomí, sebeúcta a sebeláska. Když jsem začala plavat na obláčku euforie, Pavel s Monikou mě pěkně "uzemnili" ☺ (za což jsem jim vděčná). Ukázali mi, že se nemohu ponořit do dočasné euforie, že život má i problémy, které je třeba řešit a naučit se jejich zvládat klidně a opravdu se pak budou stále méně vyskytovat až nakonec vůbec ☺. S princem to bylo o trošku lepší, ale to byl jen začátek mé cesty a zároveň i naší společné ☺.