Magie léčení

Magie léčení

Bílá magie: Léčení

Víra sama o sobě léčí


Dobrá nálada, naděje a víra jsou důležitou součástí léčení. Naše poznatky se s rostoucím vývojem lidstva stávají více a více rozsáhlejšími, ale i vzhledem k individuálním vědomostem převažuje ještě i dnes víra. V našich životech toho máme mnoho pod kontrolou a pro léčebné rituály je vhodné, stejně jako pro lidskou psychiku, že všechno tu má svůj smysl a pořádek. Že všechny problémy se mohou prostřednictvím naší činnosti a vizí něčeho vyššího změnit k lepšímu a všechno se může udát od znovu.

"V nic nevěřím! Já věřím jen tomu, co vidím! Něco takového není možné brát vážně.“ To, že z nás po smrti nic víc nezůstane, jen kosti, je jen taková myšlenka. Není to sice nic uklidňujícího, ale je to víra. To vysvětluje, jak se vyrovnat sám se sebou, ale ještě prospěšnější by bylo mít vysvětlení pro svoji vlastní existenci! Lidé, kteří takto negativně smýšlejí, nevidí v životě žádný smysl. Je to způsobeno jejich nemocemi! Ztratili všechnu naději a víru. Jako takoví, kteří se ve víře a naději postaví příčině.

Zjistíme, jaké jsou příčiny vaší nemoci a pomůžeme vám najít cestu k tělesnému a duševnímu zdraví. Kontakt.

Magie léčení

Když někdo hledá zdraví, nejprve se ho ptej, zdali je připraven odstranit příčiny své choroby, a až potom mu můžeš pomoci. Sokrates

Jsme zázrakem přírody. Existují různé léčivé prameny, ze kterých můžeme čerpat energii. Zdravé jídlo, přirozený pohyb, hluboké dýchání, léčivé rostliny, stejně tak jako pozitivní myšlení. Myšlenka je vždy na prvním místě.

Ať už si myslíte, že to zvládnete, nebo si myslíte, že to nezvládnete, v obou případech máte pravdu.

Měli bychom využít příležitost k tomu, abychom si věřili: Myslete si, že jste něco víc než toto tělo, ve kterém žijete! Za vámi je velká inteligence, která ví, co má dělat, abyste se vyléčili! Usilujte o posílení moci vašeho vědomí, otevřete to skryté ve vás, naučte se vidět a používat toto spojení v „létajícím" stavu vašeho života!

Radost, smích a veselí podporuje léčení. Vyzkoušejte to s jógou smíchu! Dobrá nálada taktéž ovlivňuje zdraví. Můžete si ji vytvořit. Dobrý přístup posiluje imunitní systém. Meditace pomáhá překonat strach, abychom mu dokázali čelit umírněným způsobem.

Léčení

Bílá magie


Proto byste měli používat svoje myšlení k tomu, abyste se dostali na posilující a léčivé úrovně, které nás obklopují, a také na úroveň rostlin a krystalů a úroveň velkého nebo malého rytmu. Můžeme zapojit náš vnitřní zrak, který nám může poskytnout informace o příčinách onemocnění. Meditujte jednoduše jen pár týdnů a snažte se pocítit změnu. Zkuste si poslechnout několik duchovních audioknih. Například od Eckharta Tolleho, Dona Miguela Ruize nebo Neala Donalda Walsche. Do našeho vědomí můžeme dokonce vysílat určité obrázky. Taktéž myslete na to, že splnění vaší úlohy je silným podnětem k tomu, abyste se stali zdravými a šťastnými. Najednou má život zase smysl. A to vždy a navždy! Nalezení si štěstí přinášející úlohy v životě je věcí pro každého z nás. Ale musíte zjistit, co to je! V hluboké meditaci získáte jasnost. Když zjistíte, že je to těžké, pokuste se jednoduše si představit, co byste dělali, kdyby peníze nebyly pro vás žádným problémem. Co kdybyste měli na kontě 300 milionů korun?! Co byste dělali?

Magie léčení postup

Bílá magie

Co nás uzdraví?


Víra v sebe samého a ve Vyšší sílu. „Já jsem víra!“ To nám dává sílu bojovat dál.

Jasnost a rovnováha probouzejí naše vlastní síly. „Já jsem ta rovnováha.“

Nikdo není sám! I v těžkých časech jsou andělé a Bůh s vámi! Zjištění, že člověk miluje a je milovaný, nám pomáhá opět se postavit na nohy.

Choroby jsou vždy znamením toho, že v našem životě je narušená rovnováha. Aplikujte sebereflexi a meditace! Jak je to se spánkem, jídlem, cvičením a se stresem ve vašem životě? Nehledejte ospravedlnění a výmluvy, proč něco nemůžete udělat! Vždy existuje nějaká možnost změnit něco na pozitivní! Člověk by se měl vždy snažit najít rozdíly mezi tělem, myslí a duší, mezi srdcem a rozumem, a tak přinést duši do rovnováhy.

Důležité je, aby i rodina, která je bez problémů, převzala zodpovědnost. Skutečnosti, že člověk je milovaný a potřebný, že je důležitý pro ostatní! Ať už se jedná o partnera, příbuzného nebo domácí zvíře. Ale můžete také sloužit: „Bůh je můj otec, matka Země je moje matka a všichni dobří lidé a živé bytosti jsou moje rodina!" Je dokázané, že umírající je schopný prodlužovat smrt, až dokud se neobjeví milovaná osoba.

Kontakt.

Preloženo ze slovenského originálu: Biela mágia: Liečenie

Bílá magie Logo

Weiße Magie
Daghan-Malenky GmbH
Espenauer Straße 10
34246 Vellmar
Hessen, Germany
Mobil DE: +49 160 95813493
Telefon: +49 (0)561 9499 6625
Fax: +49 (0)561 9491 8752

Jaroslav Hladík
Mobil SK: +421 (0)944 513 672
Mobil DE: +49 151 24509989
bilamagie@me.com

Vědět, chtít, odvážit se a mlčet!

Magie je umění vyvolat v souladu s vůlí změny ve vědomí a v hmotném světě.

Bílá magie si žádá od člověka, který se chce opravdu upřímně zabývat sám sebou, aby dělal tu nejtěžší práci - neustále na sobě pracoval. Jak se naučit bílou magii.

© 2014 - 2017 Jaroslav Hladík & Magierin Damona & Pavol Malenký & Michal Kubík Mergell