Ako sa stretnúť so svojou dušou

Meditácia na spojenie sa s dušou

Motto: Ako sa stretnúť so svojou dušou

Dnes som sa chcela zamerať na niečo úplne špeciálne. Pritom dôverne každému z nás, ktorí sme na ceste hľadania. Oveľa viac známe…
DUŠA. Koľkokrát sme počuli to slovo? Veľakrát. A veľakrát sme si ho aj povedali. Ale precítili sme ho až do hĺbky seba samého? Ale stretli sme ju naozaj? A ak áno, dotkli sme sa jej? A dotkli sme sa jej s láskou?

Veľakrát sa ten dotyk nedá uskutočniť. Je tu niečo VIAC – VÄČŠIE – ako naša duša. Pýtate sa: „Čo to je?" Asi vám začína svitať. 🙂 Nie je to nič iné než náš ROZUM – naše EGO. Má ho každý, kto prišiel žiť svoj život sem na túto planétu – Zem. Nemajú ho len ľudia, majú ho aj zvieratá. Tak ako aj oni majú svoju dušu. A podľa najnovších výskumov majú dušu aj rastliny, lebo dokážu tiež cítiť, a ak žijú na Zemi ako isté materiálne vyjadrenie iného druhu energie, potom by mali mať aj rozum – ego. Logicky vzaté. Ak teda tá logika tu je a platí... 🙂

No sami vieme, že náš svet na Zemi je jedna veľká konšpirácia, ktorá má zaistiť, aby ten materiálny svet fungoval podľa potrebných pravidiel. Aby sa napĺňala ona skúsenosť ZRODENÝCH – Božský plán, prísť si vyskúšať a naučiť sa ako sa dá láska používať v takomto materiálnom svete. Veru ťažká – preťažká úloha pre každú dušu, ktorá sa pre niečo také rozhodne. Na druhej strane sa však hovorí, že Zem je jediné miesto v celom universe, kde sa dá láska prežiť a precítiť tak intenzívne. Nikde inde tie príležitosti nie sú, lebo tam nie je potrebné si dokazovať, že nejaká LÁSKA predsa len existuje. Tam jednoducho je. A všetko sa môže v jej prúde kúpať stále, bez prestávky. Ale, a to je akési ľudské zhodnotenie zo skúsenosti života na Zemi, dá sa to potom ešte precítiť? Keď niečo predsa neustále mám, stáva sa to bežnou súčasťou života, a už sa ani nad tým nezamýšľam, či je to niečo výnimočné, niečo za čo sa oplatí dať aj to najcennejšie – život! Či? Áno je to taká ľudská logika, ale sme predsa ľudia a žijeme tu a skúšame si všetci prežiť to, čo sme sa prišli naučiť a pokúsiť získať.

Meditácia na spojenie sa s dušou

Foto © Daghan-Malenky GmbH I Espenauer Str. 10, 34246 Vellmar I Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky Skúsenosti

Cesty uvedomenia si duše sú rôzne, každý má tú svoju jedinečnú. Veľakrát človeku nedochádza, že nerobí to, čo si sľúbil, že získa a čas mu plynie. Dostáva malé upozornenia od Najvyššieho, ktoré ho majú zastaviť a zmeniť spôsob toho, čo robí a ako to robí. Niektorým ľuďom naozaj stačí to malé upozornenie a začnú sa správať inak. Veľa je takých, ktorým ten ľahký dotyk večnosti nepovie NIČ. Takže upozornenia musia byť dôraznejšie a dôraznejšie. Nakoniec, ako sa to spieva v jednej piesni – prichádza záverečná ŠOU. Pri nej sa „rozsvieti" každému. Ale vtedy na nápravu už nie je čas. Preto si trošku zopakujme ako sa k tej svojej duši priblížiť. Ako jej porozumieť?

Veľa hľadačov a mudrcov sa tým zaoberalo a výsledok je úplne jednoduchý. Klasicky. Všetko, čo je geniálne je JEDNODUCHÉ. Ak je niečo jednoduché – málo čo sa na tom dá pokaziť. A toto je tak jednoduché, že drvivá väčšina ľudstva hovorí: „A toto mi má pomôcť?“ 🙂 O čo ide? Nuž MEDITÁCIA. To je ten stav, kedy sa dá so svojou dušou stretnúť a dá sa s ňou komunikovať. Áno – komunikovať. Lebo tu sú slová nedostatočným vyjadrením deja. Sú hrubé, lebo patria do materiálneho sveta. Tam sú úplne v poriadku a dá sa nimi vystihnúť všetko, čo treba. Ale v jemnohmotnej – duchovnej rovine to tak nie je. Duša sa prejavuje cítením. Je ťažko opísať slovami, čo cítim ak sa napojím na onu jemnohmotnú existenciu. Ale je to existencia ABSOLÚTNA. Bezosporu a bezpodmienečná. Tak ako VEČNOSŤ sama a nekonečná hĺbka univerzálnych priestorov. V meditácii sa prenesieme do sveta nekonečných možností a ona materiálna rovina sa tam proste nevprace. A to je vlastne jadro – podstata VEČNOSTI.

Nekonečnej láskavosti a prítomnosti Boha a jeho energie. Len v meditácii sa dokážeme odpútať od tohoto hmotného – hrubého sveta matérie. A spoznať, aká tá LÁSKA vlastne je. A prichádza mnoho otázok ale i odpovedí na ne. Od NEKONEČNEJ MÚDROSTI. A je len na každom z nás, ako informácie prijme, ako ich spracuje a ako ich začne vo svojom živote používať. Duša nikdy neklame a nezavádza. Duša s nami nehraje žiadne nekalé hry. Duša len jednoducho dáva LÁSKU. A hlavnou kvalitou lásky je nekonečná milosť a hojivosť. Každý problém na Zemi sa dá ABSOLÚTNE vyriešiť a zahojiť jej vplyvom. KAŽDÝ. Bez podmienok a finančných nárokov. Bez ovládania a týrania druhého človeka.

Meditovať už všetci tu prítomní vieme. Poďme sa venovať meditácii teraz s trošku iným prístupom, vedomým prežívaním tohoto zázračného stavu bytia. Spojme sa v hĺbke meditácie s VEČNOSŤOU a s Bohom a sústreďme sa len na svoju dušu. Rozum – ego – nechajme stáť a komunikujme so svojou dušou.

Je tu veľa otázok a ešte viac odpovedí. Iste v každom z vás rezonuje niečo z toho, k čomu smerujeme. A celé je to v nás, všetko to, čo chceme vedieť. Všetko už bolo povedané a stačí len si to uvedomiť. Každý z nás pozná tú svoju správnu odpoveď, a možno sa ťažko nájdu dve rovnaké. Ale o tom je život. O rôznorodosti.

Komunikujme cez jemnú pulzáciu našej vlastnej energie, ktorá sa spája s energiou od Zdroja. Vnímajme ten zázrak!

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.