Magie Penez, Milostna Magie & Kouzlo Zdravi

Runova magie: Milostná magie Udržaní lásky

runova-magia-magia-lasky
Runová magie: Milostná magie Udržení lásky Runová magie - Magie lásky Bílá magie Někdy víme, že jsme všechno pokazili, protože jsme měli příliš velké ústa. Reagovali jsme příliš prostořece a egoisticky. Pokuste se urovnat nesmyslné hádky pomocí následujícího kouzla.

Potřebné materiály:

Runová magie Magie lásky Pořiďte si 1 kovovou misku, 1 list bílého papíru, runy Gebo, Mannaz a Wunjo, plodů mučenky (druh rostlinky) - marakuja, lékořici, kořen fialky, rozmarýn, milostný olej nebo parfém lásky, med, hnědý cukr, 2 zelené svíčky, 2 barevné tužky a drát z obrazového rámu.

Postup rituálu:

Napište jména obou do sporu zainteresovaných osob na bílý papír a nad jména nakreslete runové znaky. Vložte lístek do kovové misky. Přidejte do ní bylinky a hnědý cukr. Potřete obě zelené svíčky milostným olejem a medem. Postavte jednu svíčku vpravo a druhou vlevo od misky. Nyní zapalte obě svíčky a poproste ducha lásky, aby odstranil toto neštěstí a hádku. Ať obojí nahradí harmonie a štěstí. Obmotejte obě tužky dohromady s drátem a zapalte papír v kovové misce. Podržte obě tužky nad kouřem a plameny a začněte s nimi kroužit. Poproste opět ducha lásky o jeho pomoc. Když je všechno spálené, předejte popel větru a tužky uložte na bezpečné místo. Nechte svíčky celých 14 dní přibližně po 15 minut denně hořet. V poslední den je nechte dohořet úplně. Foto © kytalpa - Fotolia I pmalenky Více o milostné magii a spájení partnerů, rituály ZDE. Milostná magie, Spájení partnerů, pomoc ZDE!