Magie Penez, Milostna Magie & Kouzlo Zdravi

Rituál pro získání nových schopností

Kouzlo získání schopností

Probudit uvnitř nové schopnosti


Rituál pro získání nových schopností
Cíl:
Dosáhnout nové schopnosti. Získejte například schopnost stát se dokonalým řečníkem, být schopen přesvědčit lidi k spolupráci ...

Co je za tím:
Naše myšlenky jsou energie. A tato energie, pokud je velmi zkoncentrovaná, může získat vlastní vědomí. Tímto způsobem na nefyzické úrovni přebývají entity, které mají určité vědomí a schopnosti. Základní myšlenkou kouzla je spojení se s těmito silami, které jsou zosobněním toho, co chcete získat. A tady je poznání jak na to.

Nejvhodnější čas:
Přibývající Měsíc. V tomto případě je nejlépe začít v první den po Nove. Pokračujeme až do úplňku.

Pokyny k rituálu:
1. Kupte si knihu o komunikačních schopnostech řečníků nebo vyhledejte video s tímto tématem na internetu. Začněte číst, nebo sledovat video (každý den až do úplňku).
2. Napište si na papír vlastnosti dokonalého řečníka ((například: ví, co má říct, nebo: lidé ho rádi poslouchají, protože má příjemný a přitažlivý hlas apod.). Do seznamu můžete každý den přidat nový poznatek, který vás napadne. Nejdůležitější věcí je udělat to každý den.
3. První středu budete dělat první rituál. Uděláte si kolem sebe magický kruh, a vyčistíte jeho vnitřek. Pak si řeknete 3 x Otčenáš nebo jinou svou osvědčenou modlitbu. A teď pozvěte do svého kruhu dokonalého řečníka. Oslovte ho, a řekněte mu: "Přijď ke mně, Ty, kdo si tím dokonalým řečníkem. Ty, kdo víš, co říct. Ty, koho lidé rádi poslouchají. Ty co máš příjemný hlas plný síly ... atd. " Potom řekněte: Prosím, přijď a nauč mě, jak být dokonalým řečníkem." A hned za tím, až z hloubi svého srdce řekněte, co byste chtěli vědět.
4. Vyzkoušejte poslouchat, jestli něco slyšíte - nějaký zvuk, nebo zda cítíte někoho v prostoru u sebe. Následně meditujte. Poté nechte ať se ve vás sám objeví symbol, který bude vyjádřením pro dokonalého řečníka. Nakreslete ho na papír. Pak, když pocítíte, že stačilo, zrušte ochranný kruh. Zapomeňte na vše co jste dělali a věnujte se svým běžným činnostem.
5. Dále pokračujte se čtením a učením se o komunikačních schopnostech řečníků každý den, dokud nepřijde Úplněk. V ten den opakujte vše podle bodu 3. Pak si představujte, že znalost dokonalého řečníka vstoupila do vás (jednoduše, jako když se načítá nějaký soubor v počítači). Řekněte si: "Teď jsem dokonalý řečník. Vím, co říct. Druzí lidé mě rádi poslouchají. Mám atraktivní hlas, atd. "
6. Zkuste pozorovat, co se děje ve vašem nitru. Meditujte. Potom dýchnete na ten symbol, který jste vytvořili. Vložte do toho všechny poznatky o této nauce. Poděkujte dokonalému řečníkovi, který přišel a pomohl vám a nechte ho jít. Zrušte ochranný kruh, zapomeňte na všechno a pokračujte ve svých běžných činnostech.

Přeloženo ze slovenského originálu: Rituál pre získanie nových schopností

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH