Magie Penez, Milostna Magie & Kouzlo Zdravi

Podzimní kouzlo pro získání moudrosti

Kouzlo podzimního jablka pro moudrost

Kouzlo MabonKouzlo Mabon Bílá magie
Účel:
Tento rituál se používá k získání odpovědí s cílem zvýšit naše porozumění a moudrost.

Pozadí:
Mabon se slaví 21. září: podzimní rovnodennost / Mabon / Alban Elved. Je to tradiční čas pro osobní vnímání, člověk se ponoří sám do sebe a vychází zpět ven silnější a chytřejší. Toto kouzlo je speciálně vytvořené pro toto roční období, využívají se přirozené přílivy a odlivy přírody, které nám umožňují jít hlouběji, a nahradit smutek na konci světla letem s moudrostí a vědomostmi. Jablko je symbolem moudrosti.

Co potřebujete k rituálu:
1. tmavomodrou svíčku (Reprezentuje hluboko usazenou mysl, podvědomí nebo podsvětí.)
2. Kousek papíru s vaším přáním (Napište naň vaši otázku nebo oblast, ve které si přejete získat a uchovat moudrost, napište to zřetelně a v přítomnosti.)
3. Jedno hezké jablko
4. Zápalky nebo zapalovač
5. Ostrý nůž
6. Malou bílou tašku nebo sáček

Nejlepší čas na rituál:
Nejlepší čas k provedení tohoto rituálu je časná podzim při přibývajícím Měsíci. Nejlepší by bylo začít rituál první den po nove Měsíce.

Postup rituálu:

1. Vytvořte magický kruh.
2. Zapalte svíčku a položte papírek s otázkou pod svíčku. Řekněte:
Přivolávám Vás, skryté síly moudrosti. Prosím, přijďte a pomozte mi, osviťte můj život, abych se stal / a moudřejším / chytřejší a dostal / a jsem se do lepší situace."
3. Rozpulte jablko na polovinu. Vyjměte všechny semínka ven a položte je do tašky. Vizualizujte si velmi silně, že tyto semínka jsou moudrostí, která k vám přijde v následujících dnech.
4. Snězte jednu půlku jablka, uvědomte si, že tato polka jablka je moudrost, kterou hledáte a nyní je tato moudrost ve vás.
5. Meditujte o vaší otázce a vaší touze. Buďte si vědomi vašich myšlenek, které máte. Pozorujte, co vám přijde na mysl. Potom ukončete rituál.
6. Nechte svíčku úplně dohořet (za bezpečných podmínek samozřejmě). Pak vezměte zbytky svíčky, papír a druhou polovinu jablka a zakopejte je venku pod silný a zdravý strom.
7. Nechte jablková jadérka další dva týdny pod vaším polštářem. Dávejte pozor na vaše sny, zapisujte si je do sešitu, který by měl ležet vedle vaší postele, aniž byste je analyzovali. Zapište si i některé situace z běžného života, o kterých si myslíte, že by mohly spolu souviset a jsou pro vás důležité. Zaznamenejte si i znaky nebo symboly, které případně vidíte, na cestě do práce atd. Po dvou týdnech se podívejte do vašeho poznámek a najdete tam odpovědi na své otázky.

Foto © Slávka Strešňáková I Daghan-Malenky GmbH

Bíla magie. Bíla magie: Rituály.