Magie Penez, Milostna Magie & Kouzlo Zdravi

Rituál ochranné magie

Byť chránení anjelmi

a subtílnou energiou láskyritual_ochrannej_magie_anjel_big +

Potřebné materiály: křída (nebo lano, provaz), 6 červených svíček, kompas (nebo aplikace kompas)

Než se vším začnete, nezapomeňte si vždy udělat koupel s mořskou solí, protože se musíte očistit od všeho negativního prachu, který se na vás nalepí na veřejnosti a při kontaktu s jinými lidmi. Všimnete si ho, když se vrátíte domů a cítíte se naprosto rozbit a prázdný. Nakreslete s křídou pentagram uprostřed svého pokoje (nebo ho proveďte na zemi pomocí dlouhého lana). Na všechny špice a do středu pentagramu položte jednu červenou svíčku. Pak jděte do středu pentagramu a opusťte kruh až tehdy, když máte vše hotovo. Usedněte do středu pentagramu a meditujte. Meditace je velmi důležitá, abyste v sobě cítili absolutní ticho a abyste dokázali lépe soustředit. Čím lépe se dokážete soustředit, čím lepší je vaše vizualizace, tím lepší je úspěch. Nyní začněte kolem sebe vizuálně vytvářet ohnivý kruh, soustřeďte se a držte ho svou vizualizací. Tento kruh vás ochrání před negativními útoky. Když je kruh (ohnivá koule) kolem vás uzavřen, řekněte tato slova:

Jménem božské síly ať se vše negativně spálí v očistných plamenech, které se mě pokoušejí dotknout, ať je tak, ať se tak stane.

Teprve poté, co jste řekli tato slova, otevřete své oči a pomalu se postavte ze sedící polohy. Rozpažte ruce a pomalu se v kruhu 5-krát otáčejte ve směru hodinových ručiček. Obraťte se na východ a nahlas řekněte:

Archanděl Rafael, jmenuji Tě!

Pak se obraťte na jih a řekněte:

Archanděl Michael, jmenuji Tě!

Následně se otočte na západ a řekněte::

Archanděl Gabriel, jmenuji Tě!

Pak se otočte na sever a řekněte:

Archanděl Uriel, jmenuji Tě!

Pak se otočte znovu na východ, podívejte se nahoru a řekněte:

Anděl Metatron, jmenuji Tě!

Chvilku tam zůstaňte pouze tak stát a pozorujte energii. Možná ve svém nitru rozpoznáte tichý hlásek, který vás povede! Andělé a archandělé jsou tu!

TNyní zhasněte svíčky, také ve směru hodinových ručiček, použijte na to vždy přírodní materiál, například dřevo. Teprve potom můžete vystoupit z kruhu ven.

Obrázok © istockphoto.com / pmalenky / PYuri_Arcurs