Magie Penez, Milostna Magie & Kouzlo Zdravi

Magie uspěchu: Amulet na najdení práce

amulet_na_najdenie_zamestnania-2
Jako přinášet štěstí

Bíla magie: Amulet na nalezení zamestnania


Cíl: Někdy se stává, že ať děláte co děláte nedaří se vám získat odpovídající zaměstnání. Běháte od pohovoru k pohovoru a všude slyšíte stejnou odpověď: "Je nám líto." Práci však nutně potřebujete. Toto kouzlo je tedy pro ty, co právě hledají dobře placené zaměstnání a nemohou ho najít. Co potřebujete k rituálu: Pergamenový papír nebo papír na pečení, zelenou fix, 1 zelenou svíčku, zápalky nebo zapalovač, zelenou stužku. Kouzlo se provádí následovně: Nejvhodnější čas na rituál: Aby rituál ke vám přitáhl tu nejlepší práci, dělejte ho vždy při přibývajícím Měsíci. Nejlepší den pro toto zaklínadlo je středa (den dohod / oznámení a planety Merkur). Ideální doba je nov Měsíce.
Postup rituálu: Na rituáloví papíř uděláte zelenou fixem (vše budete dělat zelenou fixem) 2 velké kruhy - 1 větší a 1 menší. Mezi ty dva kruhy (do mezikruží) napíšete přesnou formulaci toho, co chcete: "Děkuji Ti Všemocný Bože, že (jméno), narozen / á (...) dostane práci, v níž bude mít dost peněz, ve které bude mít možnost dalšího rozvoje, kterou bude dělat rád / ráda as láskou as níž bude spokojený / á. "
predloha_amulet kruh
Kolem kruhů nakreslíte vlevo nahoře a vpravo dole malou pěticípou hvězdu v kruhu, vpravo nahoře a vlevo dole nakreslíte symbol Davidovy hvězdy. Napíšete jména: Adonai, Eloym, Michael a Gabriel (viz předloha). Do kruhu nakreslíte i své znamení podle zvěrokruhu. Do středu kruhu uděláte ještě později jedinečný znak.
Na začátku rituálu vytvořte kolem sebe ochranný kruh ve směru hodinových ručiček, přivolejte strážců čtyř světových stran a archandělů. Začněte na východě - otočíte se tímto směrem, zavolejte archanděla Rafaela a vítejte element Vzduchu. Můžete také říci: "Síla Východu volám tě a zdravím tě v mém kruhu" . Pak se přesuňte ve směru hodinových ručiček - otočte se na jih, zavolejte archanděla Michaela a vítejte element Ohně. Řekněte: "Síla Jihu volám tě a zdravím tě v mém kruhu" . Pokračujte na západě - otočte se tímto směrem, zavolejte archanděla Gabriela a vítejte element Vody. Řekněte: "Element Vody volám tě a zdravím tě v mém kruhu" . Nakonec se otočte na sever, zavolejte archanděla Uriela a vítejte element Země. Řekněte: "Síla Země volám tě a zdravím tě v mém kruhu"
.
Zapalte zelenou svíčku (jakož i všechny ostatní) a řekněte si příslušné mantry: "NOME TEN BUSCHIDO Tisch" - 3 x, "NAMASTE JEREMIAS" - 3 xa "NAMASTE Abraham" - 3 x. Tím zavoláte tří duchovních mistrů, kteří vás doprovázejí a pomáhají vám při rituálu.

Další postup při rituálu: Meditujte a vizualizujte si kolem sebe bílé světlo. Napište si na čistý papír před sebe ještě jednou větu, kterou jste napsali kolem kruhů, meditujte nad touto větou a hledejte v ní 5 (nebo 3 - 4) písmen. Musíte meditovat tak dlouho, dokud tato písmena nenajdete. Budete prosit Buschida, aby vám ukázal ty správné písmena. Celý čas se soustředíte jen na to, abyste vybrali ty správné písmena. Z těchto 5 písmen uděláte pak něco jako znak a nakreslíte ho do středu kruhu. Nejdříve si ho nakreslíte párkrát na čistý papír a až poté, když s ním budete spokojen, tak ho nakreslíte do středu kruhu pěkně velký. Do středu kruhu tam, kde nakreslíte znak, uděláte i křížek svou vlastní krví.
Rituáloví papíř se pak 5 x složí, převáže se zelenou stužkou a udělá se na ní 7 uzlíků.
Ukončení rituálu: Na konci rituálu se rozlučte s Abrahamem, Jeremiáše, Buschidem a poděkujte jim za pomoc při rituálu. Pak se rozlučte s elementy a archanděly také v opačném pořadí. Začněte na severu a poděkujte archandělu Uriel, řekněte: "Děkuji ti za tvou pomoc a přítomnost" , rozlučte se s elementem Země: "Element Země loučím se s tebou a děkuji ti za tvou pomoc při tomto rituály ". Totéž proveďte i na západě, na jihu a na východě. Nakonec zrušte magický kruh opačným směrem než jste ho vytvářeli. Pak zapomeňte na rituál a nechte jednat vyšší moc. Zkuste se zaměřit na něco zcela jiného a čekejte na výsledek.
Amulet pak nechte na oltáři při zelené svíčce (to znamená, že budete mít 1 zelenou svíčku jen na to). Vždy, když budete meditovat, zapálíte i tuto zelenou svíčku a vždy po meditaci krátce řeknete i tu větu, která je na něm napsána (chytíte ten papírek do rukou a řeknete tu větu). Toto nabíjení budete dělat minimálně 14 dní - od novu po úplněk Měsíce. Kdy je nov a úplněk Měsíce najdete v našem lunárním kalendáři. Po 14 dnech noste amulet stále s sebou tak dlouho, dokud se vám nesplní to, co chcete. Magie peněz. Magie úspěchu. Meditace. Foto © Pixelot - Fotolia.com I pmalenky I Pavel Malenka I Monika Slivová I Daghan-Malenkov GmbH